Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziadostwo TVN

Porabany kanal i juz

Polecane posty

Gość Dziadostwo TVN

malo tego ze wszystko powtarzaja to jeszcze nie ma dziendobry tvn gowniane tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadostwo TVN
chodzi o to ze od tygodnia sa same powtorki wszystkie programy, seriale itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko dla tej stacji
bo jakos niezaobserwowalam tego na innych kanalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest takie
Hmm ... Co jak co, ale do TVN to raczej nie powinno się mieć zastrzeżeń ... To, że puszczj powtórki to normalna sprawa :) Niestety pominełaś kwestie ile ciekawych programów puszczają ... Popatrz sobie ramówke na święta i prównaj ją z ramówką POLSATU - to jest dopiero totalne dno ... POlsat jest do kitu - raz na sto lat puści jakiś nowy program :( TVN jest różnorodny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko dla tej stacji
tja: kryminalnie rozmowy w toku detektywi w11 anna maria wesolowska i wiele innych wszystko powtorki!! a jaka masz ramowke na swieta? bo ja nieznalazlam ani jednego filmu ktory by juz niebyl emitowany za co place?! Bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikardo
no ale masz seriale które możesz obejżeć powtórki a na polszmacie co mozsz zobaczyć :/...heh tvn jest najlepszą tv choć przyznaje , ze odpuszcza sobie troche święta ale i tak jest najlepszy ma filmy w tym roku co nie powtarzają a nie to co polsrat kevin sam w domu to tam leci chyba już od 15 w każde święta!...ale chyba lubić tvn skoro lubisz ddtvn zresztą młotek i pień muwiły ze jest tydzień przerwy ze względu na swięta choć ja i tak wole kiedy prowadzi Kinga i Marcin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko dla tej stacji
25.12 17:00 Głupi i głupszy - ile razy to juz bylo? 20:05 Showtime - widzieli juz to wszyscy! 23:00 Kapitan Corelli- bylo w tv chyba juz 3 razy 26.12 16:45 Masz wiadomość - to samo bylo w wielkanoc 20:05 Poznaj mojego tatę - chyba juz z 10 razy bylo w tv beznadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikardo
kevin sam w domu -1000000000000000000000000000000000000000 tyle razy był na polsacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barany
trzeba bylo sie zaopatzyc w hbo albo canal +. A ja se bede ogladal w swieta codziennie super filmy np. tylko mnie kochaj,sin city,sposob na tesciowe,madagaskar i itd. a wy bedziecie kevina i inne bzdury ogladac hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekki
w poniedziałek chyba fajna jest super komedia na tvp1 - pozew o milosc - Julianne Moore i P.Bronasanem:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi powód do dumy
Ja i tak ze wszystkich stacji najbardziej lubię TVN. Wiem, że te powtórki to przegięcie, ale w końcu aktorzy też czasem chcą odpocząć, wyjechać na urlop. barany- też mi nowość:P Tylko mnie kochaj każdy widział w kinie, albo na płycie, sposób na teściową był niedawno na TVP1, madagaskar był w kinie, teraz jest na płytach DVD, co drugie dziecko to posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikardo
WŁAśnie tvn górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×