Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimi.

czy wypada iść na sylwestra w spodniach??

Polecane posty

to pytanie kieruje przede wszystkim do PAŃ. Otoz zastanawiam sie nad wyborem kreacji na sylwetra. Wybieramy sie z partnerem na sale, orkiestra... te klimaty... Wypada zebym zalozykla eleganckie spodnie, do tego bluzeczke i marynarke? Zaznacze, ze wszystko w kolorze brazu (ciemnego) + dodatki. Czy wg WAS tylko wypada wskoczyc w kicke?? Dzieki za wszystkie opinie Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. pomyśl, czy wygodnie Ci będzie w spodniach, i czy są one obcisłe. Ja osobiście w tym roku idę na Sylwestra do znajomych, więc wdziewam turkusową sukienkę, bolerko i do tego delikatna biżuteria. Włosy prostuję i nakładam opaskę zrobioną z opalizującej tasiemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaja
Hej, Uważam że jak najbardziej można sie ubrać na Sylwestra w spodnie - sama czuję się w nich najlepiej ;) Ale : nie moze to przypominać zestawu typu biurowy. Bluzeczka bądź dodatki ( lub jedno i drugie ) powinno być troszkę bardziej szalone/ wyjściowe CHodzi mi o coś błyszczącego/ lśniącego - tak żeby nie zatracić wrażenia \"balowego\" ;) To wcale nie takie proste - ale da się zrobić :) Miłej zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaK NAJBARDZIEJ ZE TAK
Szczerze to ja bym nie poszla, a w szczegolnosci z facetem. Pozatym to moj i tak by mi nie dal isc w spodniach, bo wystarczy, ze panowie w nich beda! Kobietom na taka impreze jednak bardziej wypada zalozyc \"kiecke\", ale to tylko i wylacznie twoj wybor. Zycze milej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos bardzo chce sie pozbyc tych skorzanych spodni, bo na kazdym tego typu topiku sa \"reklamowane\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale az takiej ilosci
i roznych sprzeajacych ??? Bądzmy obiektywni - jesień i zima to typowy sezon na skórzaną odzież! nie tylko spodnie ale m.in. tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×