Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...Viola

El cuerpo del deseo - co wiecie o tym serialu?????

Polecane posty

Gość ...Viola
blaga,m powiedzcie cos o tym serialu bo on poleci po cenie marzen na tvn od 7 lutego ale ja chce wiedziec o czym jest itp kto moze widzial lub cos??:P hehe ja juz ogladalam co nie co na necie:P hehe ale chce waszych opinni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
nic?????? zero????? nikt tu nie wpada:( eyy ja was prosze:) hehe a tak apropo to WESOLYCH SWIAT!=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
eyyy ludziska opamietajcie sie xD hehe ja wiem ze swieta itp no ale mysle ze jednak choc jedna osoba widziala ten serial albo????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stąd brak reakcji
Ten serial jest z 2005 roku, raczej nikt go jeszcze nie oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
dzieki kochani:* ale...chyba nie bd na to lookac xD haha zobaczy sie;P ale thx za informacje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el cuerpo
Ja ogladam ten serial jest on bowiem obecnie emitowany w telewizji słoweńskiej, według mnie najlepsza telenowela jaka dotychczas moglem ogladac, choc nie bylo ich za wiele:) fabuła opiera sie na tym, że umiera starszy mezczyzna, senior rodu, pozostawiajac nie do konca wierna mu zone i przyjacio. Nie wiem w jaki sposob bo tego odcinka nie ogladalem :) ale powraca on w nowym ciele jako mlody mezczyzna ( stad tytul el cuerpo del deseo co w wolnym tlumaczeniu moze oznaczac cialo pozadania:)) i postanawia zemscic sie na niewiernej zonie. Zbliza sie do domownikow swego bylego domu. Zatrudniaja go tam jako szofera. Wiecej nie bede zdradzal ale napisze Ci tylko, że naprawde warto ogladac ten serial:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
hmmm.....to moze jak mi go tak molecach , bede ogladac xD hehe nie no nie wiem...zobaczy sie! :D daj moze jakies focie z tego serialu lub filmiki cio???:) hehe pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×