Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaniepokojona mocno Margola

ból piersi

Polecane posty

Gość Madzik 24
Witam dziewczyny. Od 2 miesięcy bolą mnie piersi. Są nabrzmiałe i powiększone. Zawsze bolały mnie tylko przed okresem, a teraz ciągnie się to już tak długo jak napisałam wyżej, czyli od tego okresu nie było dnia bez bólu. Dodam jeszcze ,że boli mnie głowa, mam zawroty głowy,mdłości i często rano, i wieczorem wymiotuje, chodzę osłabiona i od miesiąca mam stan podgorączkowy. Test ciążowy robiłam miesiąc temu i wykazał, że w ciąży nie jetem. Okres też miałam, tylko że krótszy i nie tak obfity jak zwykle.Miesiączkuje regularnie. Z moim facetem kochamy się bez zabezpieczenia. Co to może być? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann17
marciala Nie jestem specjalistka ale kiedy byłam u gina z tym samym problemem powiedzial ze to zespol napiecia przed miesiaczkowego i moze wystepowac nawet 2 tygodnie przed okresem juz od wystapienia owulacji... jesli masz krotki cykl to najprawdopodobniej to jest ta przypadlosc... popros o tabletki lub czopki ( sa skuteczniejsze) a wszystko bedzie ok jedna odp , która mnie uspokoiła , dziekuje bardzo ;* Pozdrawiam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojnoy
Witam, piszę w sprawie mojej dziewczyny. Okres spóźnia się już 2 tygodnie a stosunki uprawialiśmy z prezerwatywami i żadna z nich na pewno nie pękła. Dziewczyna zrobiła 2 testy, pierwszy tydzien po dacie w której powinna rozpoczac sie menstruacja a drugi wczoraj 2 tygodnie po tej dacie a okresu nie ma dalej. Bardzo oboje sie stresujemy. Nie wiemy czy mamy się bać czy ciąża jest możliwa... Proszę o opinie i jakieś porady dodam że dziewczynę bolą piersi od 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona55555680
witam. Może zacznę od tego że mam 20 lat i od dwóch tygodni odczuwam ból piersi za/pod sutkiem. Dokładnego miejsca nie zlokalizuje. dotykałam piersi Ale szczerze powiedziawszy to nie czuje tam żadnych guzkow itp. w niedzielę skończyłam 1 opakowanie tabletek anty rigevidon. dodam jeszcże że zmagam się już od kilku lat z problemem nie rosnących piersi , mianowicie zaczęły mi rosnąć w 6 klasie i także w 6 klasie przestały i do tej pory przez tyle lat nie urosły ani 1 cm. także mam Naprawdę małe piersi jak dziewczynka a nie jak dorosła 20 letnia kobieta. niedawno myślałam jeszcye że coś tam złego się dzieje Ale dzisiaj tak pomyślałam że miałam podobny ból w 6 klasie gdy zaczynały mi rosnąć piersi. i tak się zastanawiam czy możliwe że teraz by mi zaczęły rosnąć od nowa po kilku letniej przerwie ? Nie chce sobie robić nadziei na to że rosną Bo to jest moje marzenie abym w końcu wyglądała jak dorosła kobieta i nie chce znów czuć się podłe i chodzic załamana. od kilku lat już się zmagam z tym że praktycznie nic nie mam , Bo rozmiar A to nic. do ginekologa się nie dostanę już do końca roku Bo na urlop poszli. Pół dnia łatałam po mieście aby dostać się do ginekologa i żaden do stycznia nie przyjmuje , jedynie tylko szpitale. Dlatego zwracam się do was o radę. Co wy o tym myślicie ? Proszę o ODP i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Proszę o pomoc... Ostatni okres miałam 4.02. Ostatnio moje cykle nie są zbyt regularne, ale trwają około 26-28 dni. W ostatni poniedziałek miałam owulację (przynajmniej tak mi się wydaje, czułam ból owulacyjny, był to 18.02). Dzień przed kochałam się z chłopakiem, użyliśmy prezerwatywy która nie pękła i nie zsunęła się. Jednak od wczoraj bolą mnie plecy i mięśnie, mam gorączkę (około 37,5), czuję się osłabiona, mam katar i boli mnie gardło. Dzisiaj dodatkowo wyczułam, że moje sutki stały się wrażliwe, przy dotknięciu czuję mały ból. Niepokoi mnie to. Nie wystąpiły raczej żadne bóle podbrzusza, ogólnie bolą mnie mięśnie i plecy, więc każdy ból interpretowałam tym. Czy mogę być w ciąży? Czy objawy w postaci bólu piersi mogą pojawić się tak wcześnie? Czytałam, że mogą wystąpić około tydzień po zapłodnieniu, kiedy dochodzi do zagnieżdżenia zarodka... Proszę o pomoc. Dodam jeszcze, że od paru miesięcy żyję w ciągłym stresie, cały czas znajduję u siebie kolejne objawy i panikuję. Myślę, że to w dużej mierze wpłynęło na rozregulowanie okresu. Mam mało śluzu, nawet powiem, bardzo mało. Tylko odrobinę białego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123321
Dziewczyno, jestes po prostu przeziebiona - idz lepiej sie wyspac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam straszny ból piersi dodam że okres mam dostać za 14 dni ( zawsze mam regularne miesiączki ) i strasznie bulgocze mi w brzuchu nie wiem czy może to być jakiś objaw ciąży choć przyznam ze z mężem staramy się o dzidziusia już dość długo i nie wiem co mam myśleć boję się że sobie wkręcam że to może być ciąża dodam że ból delikatny piersi mam 2/3 dni przed miesiączka a nie 14 bardzo proszę o wasze opinie czy to może być ciąża . dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Od około tygodnia bolą mnie piersi, kiedy ich dotykam..są nabrzmiałe i twardsze w dotyku. Mam mały biust- 75B, a mój chłopak od razu kiedy zdjęłam biustonosz powiedział,że chyba piersi mi urosły- pracuje za granicą więc widział mój biust ostatni raz przed tymi zmianami, a potem w 2 dni po rozpoczęciu bólu piersi. Przez ostatnie dni pobolewał mnie też brzuch jak na okres, ale okres się nie pojawił-termin na okres mam dopiero jutro tj. 24 marca. Dodam, że NIGDY wcześniej nie bolały ani nie powiększały mi się piersi przed okresem, nie było też żadnych bóli, a co do możliwości zajścia w ciążę to około 3 tygodnie temu uprawialiśmy przerywany seks w dni płodne.. Jeśli chodzi o inne objawy ciąży to trudno mi powiedzieć cokolwiek bo na ogół są one mylące: owszem czuję się zmęczona, czasami senna, mam wzmożony apetyt, ale u mnie to różnie bywa bo ćwiczę i sporo pracuję więc można te objawy podpiąć pod ciążę,ale nie trzeba bo mam ja na co dzień. Waszym zdaniem, jest większe prawdopodobieństwo ciąży czy te zmiany raczej są spowodowane czymś innym? Jeśli tak, to czym? Miała któraś z Was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez bola piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo tak piersi i wtedy stanik nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×