Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość the body...

Kosmetyki The Body Shop

Polecane posty

Gość martuśkaaaaaaa
najlepszy jest krem do rak z marihuana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tb bnf
o zapewne tylko dla cpunow hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość body shopowa -
Ja polecam serdecznie wszystkie kremy z serii HEMP , kupuje na allegro , bo nie mieszkam w Warszawie... Bardzo sobie jednak chwale i jestem zawowolona z wszystkiego co uzywalam.. Odzywki do wlosow sa SUPER !! Lotiony do ciala sa wprost FANTASTYCZNE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahhahahaha
SKLEP JEST W KATOWICACH .pffff -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja polecam błyszczyki do ust-bardzo owocowe, pachnące i fajnie nawilżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi19
Witam odrobinę tańsze niz w sklepie i uwazam że więcej niż odrobinę lepsze pod wzgledem zapachowym i wchłaniania są nowe kosmetyki kanadyjskiej firmy Delon. Polecam podaje link www.bellezo.istore.pl . Kupiłam organiczny peeling maslo i pianke do kapieli cudo o zapachu pestek winogron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morze Ciche
Maselka do ciala. Wydajne i slicznie pachna szczegolnie mango i papaja. Zurawinowa seria tez super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upellle
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlysweetpink
Witajcie :) Chciałabym Was zaprosić na rozdanie na moim blogu. Do wygrania 2 zestawy próbek, a w nich między innymi Maskara z The Body Shop 3 kroki Clinique plastry oczyszczające nos nivea perfumy oraz kilka innych kosmetyków. Mam nadzieję, że weźmiesz udział :) Link do mojego bloga: www.onlysweetpink.blogspot.com Link do rozdania: www.onlysweetpink.blogspot.com/2011/09/rozdanie.html buziaki :) Only Sweet Pink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only Sweet Pink
Chciałabym Was zaprosić na rozdanie na moim blogu. Do wygrania 3 produkty z THE BODY SHOP Truskawkowe masło do ciała Truskawkowy balsam do ciała Truskawkowy żel do mycia ciała Mam nadzieję, że weźmiesz udział :) Link do mojego bloga: www.onlysweetpink.blogspot.com Link do rozdania: http://onlysweetpink.blogspot.com/2011/09/rozdanie-body-shop.html buziaki :) Only Sweet Pink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMajka83
u nas w Blue city jest sklep firmowy The Body Shop kupuję tam zawsze kremy do rak, mgiełkę do ciała i sypki puder, kosmetyki do kąpieli, lubię te kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×