Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MONNARI

Kwestionuje jakosc ciuchow Monnari...

Polecane posty

Gość MONNARI

Osobiscie nie kupuje, bo sa o wieele za drogie jak na ta jakosc:O Mam natomiast znajoma, ktora namietnie je kupuje... i wiecznie reklamuje. Mialam wielokrotnie przyjemnosc ogladac je i jestem szczerze zdziwiona ich niska jakoscia. Czy ktos jeszcze tak uwaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam styczność z ciuchem z monari - czarna koronkowa bluzeczka a pod spód kremowy jedwabny topik (nie można prać) - ciemna bluzka zafarbowała topik pod pachami... fajnie nie?! boochmenka www.intimo4you.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Nie wspominajcie mi o tej firmie:|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 miesiace czekalam az mi pasek wymienia na nowy :| (poprzedni po 2 noszeniach - wyszczerbiona klamra) a jaka obsluga:O:((((((((((((( nigdy wiecej tam nie pojde!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez tam az strach
cos przymierzyc, by nie uszkodzic tego zarazem:( mam wrazenie, ze wszystko sie pruje i siepie juz na wieszaku. Zreszta jest tam coraz wiecej rzeczy juz firmowo "obskubanych":O Nie ma to jak zarobic 10-cio krotnie na cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki polecacie
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadscsdc
ja się z kolei dziwię dlaczego na Monnari (na oko każdym, w każdym mieście) są wiecznie ogłoszenia o poszukiwaniu sprzedawczyń. A na złożone zgłoszenia nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam stamtąd dwa
swetry, jeden golf i kamizelkę i wszytsko jest ok. Może macie pecha, albo nie umiecie wybierać odpowiednich ubrań, Szmatek jest wszedzie pełno. To mógł zafarbowac bluzkę pod pachami, bo się mocno pocisz:o A jak zrobiło się mokro, to zafarbowałao. Przecież napisali na tym ubraniu, ze nie można prać, czyli MOCZYĆ< więc teoretycznie wina jest tylko twoja, nie producenta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę się zdziwiłam tym co napisałyście. osobiście jestem bardzo zadowolona z rzeczy, które tam kupiłam. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo bardzo odpowiada mi ich styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zmienia to faktu jakies
jakosci sa barwniki, skoro puszczaja przy lekkim zamoczeniu, bo nie wierze zeby ktos mial fontanny pod pachami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycostam
barwnik powinien byc trwaly w minimalny stopniu. Tzn.nie odbarwiac i nie farbowac w praniu przy 40 stopniach. To jest absolutne minimum. Jesli puszcza juz przy noszeniu to jest to najzwyklejsze gowno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjola
Ostatnio kupiłam grafitowy kostium (spodnie + żakiet) i niestety po pierwszym ubraniu poszedł do reklamacji. Żakiet ubrałam na białą koszulę i koszula zrobiła się szarawa. Nie o to mi chodziło - tym bardziej że cena była wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę że z tym puszczniem kolorów to nie tylko mój przypadek... a już były głosy że się za bardzo pocę... :) pozdrawiam forumowiczki Szczęśliwego Nowego Roku.......... boochmenka www.intimo4you.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkochuje sie
Nie tylko monnari to syf. Dzis w wiadomosciach jedna babka trafnie zauwazyla, ze dopiero przy wyprzedazach -70% te wszystkie ciuchy sa warte swojej ceny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×