Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

odgrzewane czy smazone :P jeden czort :P:D I to i to - niestrawne!!!!!!!:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebaa jeszcze raz Ci machnę ,bo przedtem mi nie wyszlo :P 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D OK. to ja idę poszukać tej dziury :P może się zmieszczę i pośpię do rana :D Deś * pomyślę o tym jutro :P:D:D:D krowka ,des* Dobranoc PA! 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Buszujący >>>J Jakies uzdrawiające moce w tym szampanie??? A moze to sprawka żon Twych?? :P :P :P My nadal walczymy o swoje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt ż ejest lepiej z tym kolanem, rehabilitacja przed kompem pomoże ;) My dzis mamy reanimacje zbiorową :O Musimy wiedziec dlaczego 😭 Pomógłbyś wpisując sie na któryś topik ;) Kazdy głos się liczy!!! Pomózcie wyjaśnić to doświadczeni szpiedzy :p :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujący ja dzisiaj od rana sypię literówkami z tych nerwów :O :O:O Takze wybaczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no przynajmniej masz powód, a ze mnie to jakoś tak samo niechlujstwo wychodzi:D i się nie denerwuj.....na pierdolenie zawsze czas i miejsce sie znajdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem że pierdolenie to zawsze i wszędzie ;) Ale to był taki wyjatkowy topik :( Czytałes kiedys jakie tam monologi dziewczyny pisały??? rewelacja :D I na pewno założymy nowy, ale to juz nei będzie to samo :O Chcemy tylko odpowiedzi!!! Oj mam nadzieję że po skokah i meczu humor będę miała o wiele lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie jest z Tobą tak źle :P Ja to juz sie zaczynam martwić ale nie tym czy wygrają czy nie a tym czy mój tata to wytrzyma :O Nie uwierzylibyści ejak on to przeżywa, juz mówi ze on to na spacer pójdzie ale nie wiem czy tak łatwo się do tego dostosuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Krówka jak beeeeeeee z nami postąpili 😭 Ale już sie prawie pozbierałyśmy, teraz juz tylko czekamy na wyjaśnienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawta się dobrze z wieczorka ;) lecem formatować zwoje jakimś procentem 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moloko to weźże je wyślij na maila :D czekam niech mi tylko włosy kapkę przeschną bo jak mi zwoje przemarzną to za wiele nie poformatuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam, nie poszły :O Musze sie sama nimi zaopiekować, dobrze że gdzieś % mam schowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam jeszcze tak wraz z całą moją nieśmiałoscią poprosić o trzymanie z amnei kciuków we środę z wiadomych powodów ;) Jeśli mnie nerwy nie zjedzą i leń nei ogarnie do środy to powinno być dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×