Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

:P no faktycznie to wieeeelki problem:D może by tak po ludzku z mlekiem a nie wpychac na sucho...z doświadczenia wiem ,że po 5 min. jedzenia szczęka boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ja je piwem popijam :O ;) Nieeeeeeeeeeeeeee, piwko się skończyło 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że tatuś mi tylko jedno kupił :P Wystarczy ze wczoraj szalałam, dziś udaję grzeczną ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiemu ogierowi to zadna by się nie oparła :P A poza tym ten post mnie dobijał 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlatego tak szybko się puściłam :P Jakiś dziwny humor po tym piwku :o :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zawsze wina musi być po mojej stronie:P echhhh trzeba było potrzymać jeszcze trochę:D może by sie dało coś więcej wycisnąć a nie tak wszystko na łapu capu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsy przyszly
Kiedy ja już musiałam popuścic 😭 :P Ale teraz mogę znów poczekać ;) Nie wiadomo na co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem powstrzymam to i owo :P Ale żeby niespodzianka była bez wielkoego boom, bo sie wystraszę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Nie pozostaje mi nic innego jak .............. zaglądnąć do pracy :O :O :O No ale znając siebie, wybaczę Ci to zniknięcie ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujacy wykasowali mój ulubiony topik 😭 I noc nie przespana :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mi naprawdę przykro :( :( :( Ja tam miałam połowę swoich wpisów 😭 Nic nie zapowiadało takiej tragedii :O :O :O A jak pocieszysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już nie to samo:P no ale jak to się stało...ktos tak po proatu dał do kasacji?? temat topicu chyba sam wskazuje na jego zawartość więc chyba założyciel miałby ewentualnie coś do powiedzenia...echhh...jakby ten skasowali to pewnie nd by się ucieszyła:D choc ja niebardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie woadomo kto podał bo na śmietniku nic nie ma :O A redakcja oczywiście śpi :O Tam miałyśmy prawie 9000 wpisów i do tej pory nikt na nas nie narzekał, a tu nagle takie coś 😭 Topik nd nikomu nie przeszkadza więc nic mu nie grozi, chociaz w sumie my też nikomu nic nie zrobiłysmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×