Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

ale widze ze dobrze Ci idzie gadanie z soba wiec moze rano sie napije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żubroń ty tu nie pyskaj:P nie kazdy musi o swoich fantazjach opowiadać co wcale nie znaczy ze ich nie ma i nie każdemu musi sprawiać przyjemność słuchanie fantazji innych zwłaszcza tak quasi sympatycznych jak oblewanie moczem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany
żółta kartka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezalogowany ---> Witaj! Jeżeli jeszcze nie mieliśmy przyjemności porozmawiać ze sobą to serdecznie proszę Cię o przeczytanie kilku poniższych punktów. Wybacz, ale nie będę \"owijał w bawełnę\" i używał delikatnych słówek bo już mnie \"krew zalewa\" jak widzę niektóre przychodzące wiadomości... PIERWSZE WRAŻENIE. Nawet nie próbuj zaczynać w stylu: \"skąd klikasz??\" albo \"postukamy??\". Jeżeli jednak masz taki zamiar - wypierdalaj!!! CEL ROZMOWY. Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać, musisz mieć po co i wiedzieć czego chcesz. Teksty w stylu: \"a może Ty coś zaproponujesz\", \"czemu nic nie piszesz\", \"zapodaj jakiś fajny temat\" uważam za nękanie podchodzące pod terroryzm, podobnie jak próby rozmowy np. o pogodzie. Nie masz sprecyzowanego celu rozmowy - wypierdalaj. ANONIMOWOŚĆ. Z całym szacunkiem - w dupie mam ile masz lat, jak wyglądasz i jak ma na imię twój pies. Nie chcę Twojego zdjęcia i nie mam zamiaru dać Ci swojego. Interesuje mnie wymiana poglądów na konkretny temat (patrz pkt nr 2). Odczuję potrzebę bliższej znajomości - dam znać. Jak nie pasuje to wiadomo - wypierdalaj. SZACUNEK. Mimo iż nasza rozmowa toczy się w \"wirtualu\", pamiętaj o tym, że jednak po drugiej stronie siedzi żywa osoba, z krwi i kości. Okaż szacunek - otrzymasz to samo. Jeżeli masz zamiar \"napinać się\" lub leczyć swoje kompleksy za pośrednictwem internetu, np. poprzez obrażanie mojej osoby - wypierdalaj. STYL. Zasadniczo używam polskich znaków diakrytycznych, ale nie mam nic przeciwko nie używaniu ich. Jeżeli nie masz ochoty pisać z \"ogonkami\" - proszę bardzo. Jednak to co mnie bardzo i to bardzo irytuje, to kompletny brak ortografii. Ja też popełniam czasem błędy, ale do kurwy nędzy nie w każdym zdaniu po trzy razy! Mam w \"głębokim poważaniu\" to czy masz dysleksję, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się nie pisać jak analfabeta bo napierdalanie \"ortami\" bez namysłu to zwykłe niedbalstwo! Nie potrafisz? Pisz w Wordzie albo... wypierdalaj!!! Najlepiej do szkoły. FORMA. Jeżeli piszesz w następujący sposób: \"klikashh\", \"pozdróffki\", \"warszaffki\" lub: \"cO sŁyChAć U cIeBiE, bO u MnIe SpOx\" to odbieram Cię jako człowieka opóźnionego w rozwoju i takiego traktowania się spodziewaj. Z \"dziećmi czatów\" na pewno nie mam zamiaru prowadzić dialogu, więc (już się chyba sam domyślasz) wypierdalaj!!! żubroń z poważaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany
i przekaż koleżance której ostatnio wywalałem posty aby również nie była taka "sprytna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×