Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość niezalogowany
dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd>> nie wiem do konca, o co chodziło Wiem jednak, że Twoje oskarżenia były skierowane po moim adresem. Nie lubię niejasności i nie lubię być bezpodstawnie oskarżana o coś, czego nie zrobiłam. Nie było mnie na tym forum od jakiegoś tygodnia-w zeszłym tygodniu ktoś mi po chamsku naubliżał i nie miałam zamiaru się tu ponownie udzielać. Dzisiaj weszłam i przeczytałam, co o mnie sądzisz. Jest mi przykro z tego powodu, ponieważ na tym topiku podszywałam się tylko pod buszującego... , o czego zresztą On sam był świadom. Jeżeli mi nie wierzysz, zapytaj się moderatorek czy tamte posty były napisane przeze mnie:o One na pewno Ci zdradzą, które posty na tym topiku były moje, a za dużo ich nie było i były napisane już jakiś czas temu. Niech Ci też powiedzą, czy w ostatnim tygodniu udzielałam się na tym forume Nie rozumiem do końca, o co poszło, ale chyba nikt Ci nie ubliżał i nie wyzywał od nie wiadomo kogo. Mnie niestety wydarzyło się to w zeszłym tygodniu i stąd zdecydowałam się zniknąć i wykasować wszystkie moje posty. Miałam się już nie logować, ale po tym, co przeczytałam, musiałam to zrobić. Nie zaśmiecam tego forum, a zaśmiecanie tego topicku polegało jedynie na podszywaniu się po buszującego..., na dodatek miało to miejsce ze dwa razy i dość dawno. Jest mi przykro, że sprawiłam na Tobie takie wrażenie, jakie sprawiłam. Jednak nie pozwolę na oskarżanie mnie bez powodu. Nie jestem ani nie byłam fanką Seby, więc żadną księżniczką nie byłam i nie jestem. Nie zamierzam tu wracać, więc wszelkie ewentualne przyszłe zarzuty będą tak samo bezpodstawne. Jeśli nawet na tym forum ktoś będzie pisał w podobnym stylu, co ja, to będzie to podobieństwo przypadkowe. Myślę, że będzie dobrze, jeśli Pani Cenzor bądź inna moderatorka zdradzą, kto był autorem owych zaśmiecających postów, bo na pewno nie byłam to ja. Ty natomiast nie masz powodu do znikania, bo chyba nikt nie był tu wobec Ciebie chamski ani Ci nie ubliżał. Było miło na początku, ale w ostatnich dniach już mniej miło:o. Przykro mi, że pozostawiłam po sobie takie wrażenie:o Sebaa🖐️ Buszujący🖐️ Krówka🌻🖐️ nd🌻 w ramach przeprosin za coś, czego nie zrobiłam:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deboł bo po ostatniej wpadce systemu wcieło mi płyty radiohead😭 nie masz czasem..:O jeden kawałek potrzebuje: Everything In Its Right Place trochę mi zajmie ściągniecie całych płyt więc gdybyś miał to to rzuć na maila prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to co leci w radiu,tv, znajmoa ma płytę i jej się bardzo widzi... wersja około 6 megowa zaraz będzie tego radioheada...jest nawet 15:P ściągnem różne i wybiorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:classic_cool: właśnie przeczytałam w horoskopie \"Twoje nazwisko stanie się powszechnie znane. Niewykluczone, iż trafisz do \"Wiadomości\". \" no to bez makijarzu z domu jak nic do końca miesiąca nie wyjdę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabamonika24
Czesc🖐️ witam wszystkich:D jejku juz zapomnialam kto jest kto;):D:D:D:D Zartujeee:D:D:D U mnie wszysto dobrze:D ba bardzo dobrze:D tak na marginesie jakby sie ktos pytal:p Pozdrowienia z okolic szczecina(wieje,deszcz pada😡) Buziaczki dla wszystkich👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabamonika24
kurwa zapomnialam nicka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabamonika
Chyba teraz bedzie dobrze:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×