Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Leci sobie nietoperz i kołysze się w takt rytmu: tari-ram-ram, tari-ram-ram. Wpieprzył się w drzewo, wstaje i mówi: k..., ten walkman kiedyś mnie zabije! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damo !!!! jeszcze raz wszystkiego naj!!!!! 🖐️ miłych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedźwiedź każdego, kogo spotka w lesie, bije jajami po plecach. Przechodzi zajączek. Niedźwiedź go bije jajami, a zajączek płacze i się śmieje. Niedźwiedź go się pyta: - Dlaczego płaczesz? - Bo mnie boli - A dlaczego się śmiejesz? - Bo jeż idzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaaaawać 💤 dopadły mnie refleksje... w końcu taki dzień:O doszłam do wniosku że wcale z wiekiem nie zmądrzałam:O wręcz przeciwnie - gupieje w zastraszającym tempie😭 następne urodziny możliwe że spędzę w kaftanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wróciłam 30min. temu ,bo ksiazki zapomniałam :P ładna pogoda była ,nie padało wbrew zapowiedziom . A Ty znowu w refleksje popadłas :O Ja juz wolę nic nie mówić :D czarna dziura w głowie :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd w straszne refleksje 😭 z godziny na godziny w coraz straszniejsze😭 ale! jest jeden plus:classic_cool: dziś się \"przeszłość\" odezwała i co? żadnych emocji nie wzbudziła:classic_cool: żadnych:D a jeszcze niedawno..ufff :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ,no ja nie wiem ,co w takim razie ten przerazliwy krzyk oznacza :O jak to nie emocje to co :P ? Zauwazyłam ,ze nie tylko psychicznie się obnazasz :D Plazowania sie zachciało :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd to bardzo proste krzycze bo siłów mi brak:O na to co obecnie:P a cieszę się że lekko patrze na to co było i że to krzyku we mnie nie wzbudza:P a co do plaży...kMUUUrwa buzie mam czarną po górach, cycki w końcu trza opalić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie tak publicznie toples odstawiac :D ? Zaraz tu całe erotyczne sciagniesz :P Ty mi powiedz lepiej co to za wino wczoraj podałas ,ze mi cały dzień łeb napierdziela :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba odstrasze:classic_cool: :P ja nie wiem :O mnie głowa nie boli..pewnie coś zjadłaś, bo wino ogólnie to nie szkodzi:classic_cool: jak ja mam sobie zrobić zmienne ip😭 mam router...jeśli to ma jakoś pomóc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic takiego nie jadlam ,sama nie wiem od czego te bóle :O Też ma router i mam stałe IP , wiec z tym pytaniem nie do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sebastiana ;P ? A po co Ci zmienne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz neostradę to masz zmienne IP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem tylko jAk można ukryc IP ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzisz przez bramke proxy . Mozesz zsynchronizowac co chcesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nd masz router? bo nie wiem czy się za to zabierać...co mi z tego że ja każe coś tam pochować jak to i tak przez router przechodzi który wsystko kryje,...ponoć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam router ,ale on nic nie kryje :P Wejdz przez bramkę i bedziesz miała ukryte IP. Wpisujesz tylko strone jaka chcesz .Mozesz tez w narzedziach wpisac sobie banite jako głowna stronę i synchronizowac co chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak Ci kryje jak ma takie samo IP ? Przez bramke masz ukryte IP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to mów mi tak :P Myslałam,ze chodzi Ci o zamaskowanie IP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo o to mi chodzi tylko nie wiem jak ja mam to zrobić jak mam router, bo on ogólnie wszystko chowa i wysyła sygnał z jednego ip...a moze to nie ma znaczenia...pisze teraz przez proksy i co..? zmienie mnie się ip czy nie:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×