Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

nie obrazaliski tylko konkretny:P Ty tez juz masz niezla liczbe tych postow nawet jak sie tych kilka \"nie Twoich\" odejmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo i jeszcze nie dosc ,ze sie podszywa to jeszcze wypomina ew. domaga się wdzieczności :O Ech... faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz nie powinnam pic :D ale \\_/> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy spac? chyba juz wystraczy tego szampana,wina etc. na dzisiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,pk. to spadam :P czyli - hooop do łózka :D 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw ja wskakuje bo jeszcz esie pomyle i na Ciebei spadne:D:D:D i te twoje drobne kosci raczje tego nie wytrzymaja:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama...i wszystko jasne
wróciłam zza światów 🖐️ i widze że jakieś pijaństwo mnie ominęło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damo🖐️ to ad. zaswiatow to jakas przenosnia mam nadzieję :O Też byłam ,ale tylko chwilowo i Cię nie spotkałam ,wiec może sektory nie te :D ? Co do pijaństwa to tak de facto nie było sie czym dzielic , bo był tylko 1 szampan :P no ,ale gdybym wiedziała ,ze bedziesz to mimo,ze nie moje swieto było :D przytargałabym dla Ciebie co tylko bys chciała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowo chyba w sen zimowy zapadlas:P albo Cie zasypalo:D ja jestem rzadko ale Ty to juz w ogole. kosmatych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machne zeby nei było ze zapomniałam ;) Buszujacy nasz topik rocznikowy nadal istnieje wiec zapraszamy ;) Życze wszystkim ciepłych, radosnych świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujący co Ty tak daleo w przyszłosc wypływasz??? Ja tam póki co bożo narodzeniowe przeżywam ;) Jak ja dawno z Toba nie orzmawiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszujacy Ty na nie odpowiednich topikach bywasz ;) Dobrze ze przynajmniej pomachasz czasami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sa multitalenty wręcz, prowadzą dom, firmę, samochód, wyprowadzają psa, robią tipsy, powiększają cycki....przy okazji mają nierozerwalną łaczność z kafe:P ja potrafię się skupić tylko na jednym, w tym przypadku na machaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ty machaj a ja dę spać ;) Juz sobie drzemke uciełam u rodziców w łóżku przytulona do kaloryfera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×