Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HIPOKRYZJA*

JAK można JESC MIĘSO W ŚWIĘTA???????????????????????

Polecane posty

Gość paradoksa
ooo chachachaaaa ale się uśmiałam!!! (po pachy!!!):-D Toż to jest dopiero hipokryzja: jeść na codzień a od święta świętojebliwego udawać:-D Buuuahahahaha!!!!!!:-D:-P Świętonobliwa koleżanka nasza -Hipokryzja się wysiliła:-P No, właśnie siędzę i się zastanawiam, hmmm... mozę ma rację, może odmówię sobie tej karkówki pieczonej dzisiaj . Tak... ODMÓWIĘ! Wiem co mówię. Ale jutro, przepraszam wszystkich zielonołąkowców hhhahahaaaa:-D ale idę na obiad do teściowej i chińszczyzna będzie (ta na szczurze, sprzedawanym jako królik a serwowanym jako kutrczaaaaak!!! hahah!:-D k hhhhahaha:-D Aż mi łzy ciekną hhahahaaaaaa:-D[beksa}:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co maja swieta do wegetaria
nizmu???? nie jesz miesa- twoj wybor uszanuj wybor innych, tych, ktorzy jedza mieso aw Bibli jest napisane " zabijaja i jedz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto pozwolił
Zabijać i zjadać roślinki? Czy dotykaliście mimozy przecież ona żyje - nie wolno jeść roślinek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a soja
Przecież te zjadane w postaci kotlecików zmielone ziarenka to małe nowe sojowe życie ,to dzieci pani soi ,a wy je zjadacie a fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T-ara35
a ja nie jadam mięsa , ani w święta ani na codzien.I nikt mnie nie namówi do tego ani nie zachęci bo dla mnie to obrzydliwe. oczywiscie ze wole sałatę...i nie tylko.Wiadomo.na ziemi jest wiele gatunków roslin i mozna miec wybór.I nie tylko sałata.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro nie pieprz
fanatyczka to chyba sama jestes jesli przyjmujesz komunie (-czyt. zjadasz kawałek opłatka) i mówisz ze to ciało chrystusa....." chryste, komunia to JEST CIAŁO chrystusa, radze sie najpierw douczyc zanim zaczniesz sie wypowiadac :O to po pierwsze, po drugie, zwierzeta są hodowane na żarcie dla ludzi ... jest ich za duzo by je puscic teraz samopas :O zachwiałoby to ekostystem, pomysl najpierw niz cos napiszesz bo dajac zycie krowom czy swiniom mozesz zabrac je polowie istniejących gatunków :O Sa tez ludzie którzy MUSZA jesc mieso, i to nie jest ich widzimisie, tu tez radze poczytac fachowej literatury zamiast odzywac sie idiotycznie nie majac o niczym zielonego pojacia, bo tak robia tylko fanatycy a wiadomo ze z fanataykami sie nie dyskutuje bo nie ma o czym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek elektryk
staram się nie uzywać takich drastycznych okresleń :( tym bardziej tu na cafee ale powiem wprost...pierdolicie! czlowiek od zawsze był istotą miesożerną , nie na darmo nauczył się posługiwać łukiem czy dzidą. wegetarianizm to moda jak kazda inna. Czy ktoś się kiedyś zastanowił dlaczego dotyka głównie ludzi mlodych < nie tylko> ale głównie. jeden krzyczy ,jak mozna jeść mięso,? a ja spytam jak mozna palić obrzydliwe faje i zionąć smrodkiem :(((to jest dopiero obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie bez Sensu
świat poszedł do przodu a my tacy prymitywni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mięsozerna
Do pozdro nie pieprz fanatyczka to chyba sama jestes jesli przyjmujesz komunie (-czyt. zjadasz kawałek opłatka) i mówisz ze to ciało chrystusa....." chryste, komunia to JEST CIAŁO chrystusa, radze sie najpierw douczyc zanim zaczniesz sie wypowiadac)------- CHYBA CIE POGIEŁO????? to nie jest MIĘSO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty jestes katoliczka?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×