Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bombonierka

sylwester 2007-gdzie bedziemy sie bawic,

Polecane posty

Gość bombonierka

hej! W tym roku wybieram sie na Sylwestar w klimacie lat osiemdziesiatych, i taki tez jest mile widzianby stroj. Tylko jak anrazie nie mam pomyslu co moglabym ubrac..moze cos podpowiecie? tak by kojarzylo sie z latami osiemdziesiatymi. A wy jak planujecie przywitac Nowy Rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lata 80-te to narodziny
mocnego ROCKa w tym m.in innymi PUNK, tak jak ktoś już sugerowal w jakims temacie - najlepszym pomyslem jest przebranie się za rockmenke / punkówe - wiesz obcisle skórzane spodnie, ćwieki, ciężkie buty, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak co roku
przed TV i komputerem! Tak NAJBEZPIECZNIEJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murofffff
Lata 80 ....to gra kontrastów - kolorowe bluzy sportowe i krótkie szorty - barwne i urzekająco świetliste legginsy (żółte, seledynowe, turkusowe, czerwone, czarne, złote i srebrne) - plastikowa i błyszcząca biżuteria (duże bransolety, plastikowe klipsy i kolczyki, świecące spinki do włosów, kolorowe frotki) - lakierowane szpilki, płaskie pantofle w niesymetryczne wzory, kolorowe trampki, srebrne adidasy - modne wzory: czarno - białe paski, grochy, kolorowe niesymetryczne wzory - odważne łączenie złota i srebra (srebrne paski, spinki do włosów, brokatowe opaski do włosów) -zestawienia kolorystyczne: biel i czerń, a także róż, zieleń, turkus, fiolet, czerwień, pomarańcz, żółty, srebro i złoto - błyszczące topy z nadrukami - grube paski z lakierowanej skóry urozmaicane elementami srebra, złota i brokatu - bardzo mocny, charakterystyczny makijaż (kolorowe, brokatowe cienie, mocno wytuszowane rzęsy, ciemne odcienie ust) - mocno natapirowane włosy, niesymetryczne długości włosów - WĄSKI DÓŁ - spodnie" rurki", przylegające do ciała legginsy - OBSZERNA GÓRA - szerokie bluzki w typie "motylkowym", tuniki w stylu punckowym, swetry w czarno - białe pasy - torby w kolorze srebrnym lub złotym, szerokie paski z dużymi klamrami wzbogacone łańcuszkami, agrafki - kolorowe, lakierowane paski, getry na stopy zakładane do lakierowanych szpilek i legginsów, a także jeansowych rurek - wełniane rękawiczki do łokci, bez palców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo co za dogłębna
znajomość lat 80-tych, zapomnialas tylko dodac wspomnianego juz wyzejstylu rockowo-metlaowo-punkowego czy czarna skóra i ćwieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spędzam w domku, ze względu na mieszkańca mojego brzuszka :) Raczej ubieram się klasycznie - może rurki/ew. czarne dżinsym, do tego jakiś ładny top. Było nie było jeszcze nie mam rozmiarów szafy trzydrzwiowej a będzie to raczej ostatni balet na najbliższe kilka lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×