Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slimak_

Jaki alkohol na sylwestra?

Polecane posty

Gość woda1234
proponuję wode niegazowaną, tanio zdrowo i bez późniejszej interwencji sąsiadów i policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sylwestra polecam żubrówkę z której można zrobić kilka na prawdę ciekawych i pomysłowych drinków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka 88-03
Ja polecam czysta,zimną wódkę-w zasadzie marka obojętna bo każda smakuje tak samo. Ewentualnie do drinków finlandie porzeczkową,ze spritem smakuje naprawdę wyśmienicie,na Sylwestra jak znalazł. www.PartyShow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darliiiiing
Ja zdecydowanie idę w lekkie drinczki z jakąś dobrą, ale nieprzesadnie drogą wódką, np. właśnie już wymienioną żubrówą. Nie ma co przesadzać, to jedna z dłuższych nocy, którą warto pamiętać w całości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnikowaaa
no ja osobiście też preferuję żubrówkę. świetnie sie nadaje do orzeźwiających drinków, które cenię najbardziej w sylwestra. razem s sokiem jabłkowym imbirem i cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam biały rum do drinków. Jest delikatniejszy niż wódka i dużo lepiej smakuje np. z colą. Można też zrobić mojito, ale przy tym jest już dużo więcej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Gutt Pure Vodka - tzn. czysta. Nie kupujcie na imprezę dziwnych mieszanek wybuchowych, bo kończy się masakrą na imprezie, a jednak porządna czysta zawsze będzie najlepszym alkoholem. Ta jest fajna i delikatna. Fajnie nadaje się pod driny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówcą - im więcej kolorowych alkoholi tym większe problemy później ;) Wódka, wino i szampan o północy absolutnie wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×