Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...Viola

Honey!!!!!! Kto ogladal?????//

Polecane posty

Gość ...Viola
kto widzial ten film???? komu sie podobal? komu nie:?? i dlaczego??? piszcie co o nim myslicie i wogole :) i czy zna ktos inne filmy tego pokroju???? tzn. o hip hopowym tancu itp :) hehe pozdro;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam, super film, taki w moim klimacie bo sama tancze hh, oprocz Honey polecam film U got Served, poza tym moze Step Up i Save The Last Dance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikardo
moja koleżanka oglada go nałogowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
hehe tez kocham takie klimaty:P mmm...ten taniec:P wogole Jessica Alba w tym filmie jest supcio! xD hehe Step up tez widzialam boski:D hehe ja chyba tez bym mogla go caly czas ogladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
mam chyba juz fiola na punkcie tego filmu nie wiem dlaczego:P ta muza ten taniec....:P heh podajcie tytuly tych piosenek co tam leca;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a google to pies
?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
moze i nie pies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie jak
sie nazywa ta piosenka co jest ten pierwszy teledysk jaki ona nakrecila taki czarno bialy ona tam tanczy z innymi a spiwaja 2 faceci....ten 1 !!!! jaki tytul????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ten teledysk
co jets na koncu filmu ze niby ona go zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ten teledysk
co jets na koncu filmu ze niby ona go zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ten teledysk
albo jak ona miala jakis zrobic a nic nie mogla wymyslic i wtedy idzie cos zjesc a tam widzi jak dzieci graja w kosza i dziewczynki skacza na skakance i od razu wymysla taki zajebisty uklad! jak ta pisoenka sie nazywa??????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rytmie hip-hopu
tez fajny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
nom widzialam:) hehe kiedys na tvn-ie lecialo:P tez supcio filmik ale Honey jakos bardziej mi sie podoba :P hehe te uklady i wogole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...Ogladalam ten flm.SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uwielbiam takie filmy o tańcu...GORĄCE POZDROWIENIA DLA MIŁOŚNIKOW TEGO FILMU I TAŃCA!!!!!buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
no ja tez kocham tego typu filmy i ten TANIEC!!!!!!! tez bym chciala umiec TAK tanczyc jak Honey:) hehe ohhh....:P BUZIAKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagam o jakies
tytuly piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janko muzykanto
to taki filmik dla napalonych 14-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja umiem
a ja umiem tak tanczyc :D lata treningu tanca JFH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
hehe fajnie ja tez bym chciala tak tanczyc:P a to nieparwda ze to film dla napalowanych 14-latek!!! bo wyobraz sobie ze niektorzy tu maja wiecej niz 14 lat..! i znam wiele takich osob ktorym ten film sie podoba wiec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja tam mam 26 lat
i film mi się podobał :P Mojej kuzynce mojej rówieśniczce również :P Może nie jest to jakiś bardzo ambitny film, ale na pewno przyjemnie się go ogląda. W sam raz na zimowy wieczór kiedy się chce nieco oderwać od szarej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
masz racje! xD hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka Kuleczka
Dziewczyna Honey która pragnie za wszelką cenę wyrwać się ze slumsów i zostać profesjonalną choreografką.Zarąbisy film polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwaa
oto caly soundtrack: 01. MISSY ELLIOTT - Hurt Sumthin 02. BLAQUE - I'm Good (Main Version) 03. SEAN PAUL - Gimme the Light (Album Version) 04. ERICK SERMON feat. REDMAN - React (Album Version) 05. NATE DOGG feat. MEMPHIS BLEEK, FREEWAY & CHRIS OF THE YOUNG GUNS - Leave Her Alone (Original Version) 06. MARK RONSON feat. GHOSTFACE KILLAH, NATE DOGG, TRIFE & SAIGON - Ooh Wee (LP Version) 07. TAMIA - It's a Party (Album Version) 08. TWEET feat. MISSY ELLIOTT - Thugman (Main Version) 09. FABOLOUS - Now Ride (Album Version) 10. JADAKISS - J-A-D-A (Album Version) 11. AMERIE - Think of You (Album Version) 12. GOAPELE - Closer (Album Version) 13. YOLANDA ADAMS - I Believe (Album Version)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
troche z tych pioseneczek mam xD hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×