Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Moj synek ma roczek jutro wybieramy sie do lekarza,poniewaz moj synek wazy 8.700 i codziennie robi 2-3 kupy a dzis az 5 trwa juz to okolo 3 miesiecy,mysle ze cos jest nie tak,slabo przybiera na wadze,nie jest niejadkiem je wszystko co mu dam,karmie go tez piersia.Jestem zaniepokojona,gdy spotykam mamy z dziecmi w jego wieku to waza 10 kg i ponad. Moze ma biegunke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 kupek to wiele, ale ważniejsze jest to jakiej konsystencji i barwy. To chyba nie jest biegunka skoro trtwa pd trzech miesięcy. Pediatra powinien dać Ci badania a między innymi na pasozyty w kale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak**
ile ma ? moze moglabys mu juz podac ryz, marchewke i jagodki -- zawieraja nat skladniki , ktore dzialaja przeciwbiegunkowo.. ew. popatrz czy nie wychdoza mu zabki.. moja n kazdy tak reagowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak**
na wszelki wypadek moezsz isc do elkarza, zeby przebadal probke stolca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oprócz tego dobrze się czuje? Bo może jest po prostu drobny, mój synek jak miał rok ważył 9 kg, teraz ma 1,5 i waży 9800. wszystko jest z nim w porządku, po prostu taka jego uroda :) A jje jak koń ale kup też potrafi zrobić parę dziennie, zależy kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×