Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa346

jak to jest z tą plcia?

Polecane posty

Gość nowa346

jesli zaszlam w ciazy tuz pod okresie badz nawet podczas okresu to jest wieksze prawdopodbienstwo ze urodze dziewczynke czy chlopczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _d_
Heh to raczej niemozliwe... zeby podczas okresu zajsc w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
no jednak zaszlam:) kolezanko jestem w 11 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kiedy wkońcu zaszłaś ,tuż po okresie czy w czasie okresu?.JA TEŻ ZASZŁAM TUŻ PO OKRESIE ALE TO BYŁO 3 DNI PO,A TO JEST RÓŻNICA.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
agunia83 i co bedziesz miala ??nie wiem byc moze 2-3 dni po ,wiem ze tylko podczas okresu i krotko po kochamy sie bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczecie chlopca jest najbardizej prawdopodobne przeddzien lub w dniu owulacji, pozostale terminy to dziewczynka a jesli idzie o liczenie tygodni to owszem tygodnie liczymy od miesiaczki ale to nie znaczy ze w trakcie okresu zaszlas w ciaze!!! mowiac tydzien ciazy lekarze maja na mysli wyliczenie terminu porodu (a takowy liczy sie od 1 dnia ostatniej miesiaczki), wiek dziecka jest odpowiednio o 2-3tygodnie mlodszy (bo jest liczony od poczecia) niz wiek ciazy. Przypomnij sobie kiedy jeszcze sie kochaliscie a pewnie ci wyjdzie ze i po @ tez byly szanse na zaciazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli okres trwa np 7 dni a takie 3 czy 4 dni po nastepuje zblizenie to juz jest to 10 czy 11dc, biorac pod uwage ze plemniki spokojnie moga przezyc 3 dni to akurat wychodzi ze zaciazenie nastepuje w polowie cyklu :) duze znaczenie ma dlugosc typowego cyklu wiec warto sie obserwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
Aneczka 1979 moje cyke sa 30 dniowe i trwaja 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzzo
zaszła w okresie?? heheh lepiej sie nie przyznawaj, bo powiedzą,żeś ....suka bo tylko psy w trakcie krwawienia maja dni płodne.Ludzie między jednym a drugim krwawieniem,czyli gdzieś po 2 tygodniach od 1 dnia miesiączki (przy regularnych cyklach :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzzo
gdyby więcej głupich dziewuch o tym wiedziało,to by mniej tych nieplanowanych ciąż było...CIEMNOGRÓD normalnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
gizzo daruj sobie dziecko te zbedne i zalosne komentarze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzzo
nowa 346 "twoje cykle są 30dniowe i trwają 7 dni" ???? hehehehhehe to tak jak powiedziec: w Polsce zimy są 3 miesięczne i trwają 1 miesiąc - brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa - jesli cykle masz regularne to owu powinna wystapic tak 14-16dc. by sie zgadzalo 7dniowy okres, jakies 4 dni po nim wspolzycie plemniki zyja 72h spokojnie wiec wlasnie w tych dniach moglas zajsc w ciaze. gizzo ma troche racji - przy regularnych okresach dni plodne wystepuja tak ok 2tyg od 1 dnia krwiawienia chyba ze masz jakies problemy hormonalne to wtedy owu moze sie przesunac wg metod naturalnych okres plodny jest od momentu pojawienia sie pierwszego sluzu po miesiaczce, czasami warto troche poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
gizzo juz ginekologa z ciebie nie bedzie heheheheh wez wejdz w slowniczek i przeczytaj co znaczy "cykl" a co znaczy ilosc dni trwania okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
Aneczka1979 wiec z twoich obliczen wynika ze bedzie chlopak czy dziewucha wkoncu skoro pare dni po okresie..:)doszlo do zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzzo
dobrze wiem, co znaczy jedno i drugie i wiem,ze to dwie różne rzeczy , więc powinnaś chyba tak napisa, ze twoje cykle są 30dniowe, a okres trwa 6 dni - CIEMNOTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
gizzo a tobie sperma to chyba do glowy uderzyla stad to kretnskie zachowanie,wspoclzuje twojej lasce o ile jakas masz bo ja bym z takim frajerem przez chwile sie nie mogla zadawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa - bardziej mi pasuje na corke ale o tym sie przekonasz juz za jakies 2 miesiace, jesli dzidzius sie nie wypnie to na usg polowkowym bedzie wiadomo kto sie chowa i jeszcze cos - nie skacz tak na gizzo bo ona akurat ma racje, popelnilas blad piszac o swoich cyklach (zerknij sama) tyle ze ja domyslilam sie o co ci chodzi :) cgcialas opinii na forum wiec przyjmuj je ciut spokojnie bo pomysla ze jestes rozhisteryzowana malolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
jestem wciazy i jestem bardziej poddenerwowana niz normalnie a te teksty z suka ..to by mogla /moglo /mogl sobie pdoarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ale gizzo nie nazwal ciebie suka tylko ze ktos tak moze pomyslec, czytaj najpierw spokojnie. nerwy nie sluza dziecku! ja tez jestem w ciazy o kilka tyg dluzej niz ty i wem ze latwiej sie jest irytowac ale takie zachowanie hmmm dla mnie po prostu jest troszke dziwne a za razem smieszne. Jak bedziesz tak reagowala na wpisy na forum to mozesz raz ze zaszkodzic dzieciaczkowi a dwa zniechecic osoby ktore chca ci cokolwiek poradzic. Ja np takich odzywek nie znosze i m.in. dlatego koncze tym postem swoja wypowiedz w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzzo
ja jestem dziewczynką, a te teksty z suką - nie napisałam,że na jesteś czy coś takiego...napisałam tylko ,ze mają tak "pieski" i zrobiłam to ,żeby uzmysłowic Ci błędne myślenie o zapłodnieniu kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blogosek
a przed owulacja chyba sa duze szanse na dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×