Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZanuTi

Gdzie się podziali prawdziwi mężczyzni?

Polecane posty

Siedze sobie, tak wieczorkiem sama i się zastanawiam. Dlaczego ja inteligentna, wykształcona kobieta jestem sama. Nie jestem żadnym paszczurem, wręcz przeciwie...a nie mogę znaleźć inteligentnego ciekawego mężczyzny...Czyżby mężczyzna z zasadami, taki z którym można inteligentnie porozmawiać, pożartować to wymarły zaginiony gatunek....Mam dosyć kolesi, którzy siedzą w Internecie i bawią się dziewczynami... Ciekawe czy to tylko moje wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
Czy wymarli, raczej chyba nie. Mam podobny problem. Nie wiem czy jestem przystojny, inteligentny i wykształcony to chyba tak, bynajmniej tak mówią. Zapraszam, bo najlepiej się o tym przekonać samemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZanuTi a są jeszcze kobiety takie jak Ty????takie...niebanalne i o szerokich horyzontach zainteresowań... chyba jesteś wyjątkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
o dwie wiosenki więcej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne...bo kobiety mówią gdzie sa tacy mężczyzni, a mężczyzni nie mogą znaleźc takich kobiet...ciekawe gdzie jedni i drudzy popełniaja błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
znając swoje szczęście :/ lubuskie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem swoj na swojego nie moze trafic dlugi czas, ale jak sie juz spotkaja to wtedy nastepuje wielkie szczescie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
nie mnie to oceniać, ale raczej Tobie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jestem
Wydaje mi się, że ja jestem normalny, zwykły facet. I podobno inteligentny. 29 latek z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem ile z tych wypowiedzi to prowokacje...ja na praawdę zastanawiam sie gdzie się podziali tacy mężczyzni....niebanalni, tacy z którymi można porozmawiac... a moze to ja mam za duze wymagania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
Dopóki nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz. To nie jest prowokacja, zaręczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego myślisz że są jakieś prowokacje?? ja też mówię poważnie i nie spotkałem takiej kobiety... która zaskakiwałaby mnie pozytywnie swą inteligencją i podejściem do świata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie są kobiety z którymi mozna porozmawiać na inne tematy niż programy typu Bar, seriale, kosmetyki i dzieci?:P:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
Kaja 29 czyżby tu ktoś kogoś prowokował???? Rozmowa to piękna rzecz, w zależności o czym i z kim rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleole
inteligentni faceci... a kto to tacy? Dawno nie spotkalam takiego osobnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ene due like fake
No to może jakaś wymiana kontaktów by tu nastąpiła, bo chyba nie przyszliście tu tylko smęcić :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inteligentne kobiety sie nie ujawniają...widząc to co sie dzieje w internecie,na imprezach po prostu zyja swoim zyciem...moze są zbytnimi idealistkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZanuTi to chyba sama sobie odpowiedziałaś.. a co ma powiedzieć facet?? też się pewnie nie ujawniają choć nie wierze by było ich aż tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
Kaja 29 zapraszam (nie prowokacja, ale mam jeden warunek, ale to poza anteną ok??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentni, wrażliwi faceci pewnie mają trudniej żeby się z tym afiszować i... stwarzają pozory... jakąś inną nie do końca zgodną z samym sobą postać... pewnie podobnie jak kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×