Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZanuTi

Gdzie się podziali prawdziwi mężczyzni?

Polecane posty

Gość robby
fajnie sie bawisz??????? bo jakoś mi nie do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaXXX
nis tu po mnie SPADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaXXX
a jeszcze jedno Robby trochę wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaXXX
świat i tak jest wystarczająco ponury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
niunia łatwo sie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaXXX
robby no to zacznij działać , bo Kaja ci ucieknie ha ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
niuniaXXX bez obaw, jeżeli bedzie chciała porozmawiać to sama sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
jedni sie dobrze bawia a inni próbuja oderwac sie myslami od rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, nie bylo mnie parę godzin a tutaj widzę kontakty towarzyskie się zawiązują...cóż niektórzy muszą pracować aby inni mogli leniuchować...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
Kaja 29 nie a dlaczego po prostu mam ciężki okres w życiu i wkurzają mnie teksty niektórych obiecałaś pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zapijają się na śmierć po prawdziwych kobietach, wyśnionych królewnach, które zaginęły gdzieś, nie wiadomo gdzie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej zapijają się na śmierć po kreaturach prawdziwych kobiet i mrzonkach o wyśnionych królewnach :-( Królewny ie mają nic wspólnego z prawdziwymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podobnież jak kobiety, które uważają się za idealne czy prawdziwe z kobiet ideałami... Te ostatnie sie zdarzają, ale zdają się dążyć ze wszystkich sił, by dorównać kobiecym kreaturom o których wspomniałaś... :o. Kiedyś z perspektywy i koiet, i mężczyzn, gdy ważne były jakieś tam ideały stereotypy itd... Gatunek tzw prawdziwych był częściej spotykany i tu i tam. Społeczne konwenanse nakazywały nawet w przypadku posiadania takich cech, takie wykazywać, czyli mówiąc po krótce przyklejać sobie gąbrowiczowską gębę... Równouprawnienie i rewolucja seksualna były demaskatorami złudzeń, niszczycielami słodkich różowych iluzji, spartakusem który zerwał kajdany z nas, niewolników złudzenia, dulszczyzny, dronomieszczańskiej moralności... I co? I taki ch..j... Teraz nikt nie musi kryć swego brudu, co więcej nakazem społecznym, \"spontanicznym i niewymuszonym\" gestem, odznaką wyzwolenia jest tego gówna ukazywanie... Już nikt nie musi się starać. Zostaje czekać tylko na wychylenie wahadła w druga stronę. Te jest nieuchrtonne ze względu na samą naturę historii ludzkości, a może historii i ludzkości. Ale większości naszego pokolenia, utaplanego w \"owocach\" rewolucji moralnej nie dane będzie odczuć efektów owej zmiany... Ot i co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w przypadku NIE posiadania takich cech... wybaczcie literówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecz w duże mierze kobiety kreatury to zasługa WAs pseudo prawdziwych mężczyzn. Oczekiwanie ideału, snu o kobietach królewnach zabijaja prawdziwośc w kobiecie, iluzji doskonałości kobiet. Mężczyzni nie muszą bys dokonali, nie ma takiego wzorca, ale kobieta ma byc prawdziwa, powinna byc idealna matka, kochanka, dziewczyna, przyjaciólka i koleżnaką. I jakze ma zyc w takim swiecie prawdziwa kobieta.... One sa, z cala pewnoscią są lecz je trzeba umiec znaleźć, a w swiecie w ktorym kobiety same pchaja sie facetom do łożka nie trzeba sie starac.. Bo po co... mozna iść na łatwizne....Znam wiele kobiet ktore przetrwaly owe równouprawnienie i rewolucje seksulana i nie poddaly sie masowej histerii , c zy to żle.. Że jest sie idealistka, ma sie swoje wartosci, nie lamie sie soich zasad tylko po to aby zadowolic innych....czyt pseudo rpawdziwych meżczyzn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NAS? :D Dobre. Szukaj dalej (a właściwie marudź) za tymi prawdziwymi mężczyznami... Może ich spotkasz ale nie sądzędzę, ażeby jakowyś do ycia takim w twej obecności się przyznał... Alkochol to tylko znieczulenie, per se tymczasowe, ty zaś jeteś do szpiku kości zgorzkbiała... Lepszy celibat niźli taka parnerka życiowa. O tak, jestem imotentem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łDrogi Apostole Nienawiści, współczuje Ci. Wszystko to co napisałeś o zgorzknieniu itp stanie świadomości idealnie pasuje mi do Twojej wypowiedzi. Spójrz w lustro, ciekawe co widzisz. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
Kaja 29 oj coś się nie możemy spiknąć :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetka B-stok
Witam wszystkich Odnośnie tych "fajnych " facetów...powiem że są, znam nawet kilku, problem leży chyba w "zabieganiu",nie mamy chwili na zatrzymanie sie i rozejżenie w około...większość tak jak i Wy znajduje czas dopiero przed komputerem..ale tu nie widac duszy człowieka... Pozdrawiam 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeee
eeeeee co tu tak pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeee
ja jestem prawdziwym mężczyzną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
Kaja 29 Kajuuuuuu, gdzie się ukrywasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
No witam serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
Zależy o co pytasz. No troszkę dzieje się w moim życiu i to nie całkiem z tych dobrych rzeczy a u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hłe, hłe odbijaj piłeczkę odbijaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robby
Apostoł Nienawiści nie zdarzyło mi się jeszcze wchodzić komuś w konwersację. Wiesz to nawet fajne uczucie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×