Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

coś jest nie tak w moim związku.Nudny facet?

Polecane posty

wydaje się że wszystko jest w porządku : jest czuły,ciepły,opiekuńczy,inteligentny,wesoły,zabawny,traktuje mnie poważnie,nawet nie wspomina o innych dziewczynach,elegancki,lubię jego znajomych,szanują mnie jego rodzice,a ja ich,zawsze mam z nim orgazm,tak więc to nie jest kwestia jakiegoś braku przyciągania ... nie wiem gdzie tkwi problem.Nigdy nie wariowałam na jego punkcie,nigdy mnie niczym nie zaskoczył.zawsze ja przejmuję inicjatywę.Mam wrażenie że za kilka lat może się rozkręcić,albo wręcz przeciwnie-stać się nudziarzem.Wskoczyć w kapcie i być dwudziestokilkuletnim podtatusiowiałym nudnym domatorem.Nigdy nie wspomina o wspólnych wakacjach,wypadach na weekend....a ma 20 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh gdzie sie podziali
prawdziwi mezczyzni gatunek wymarly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuc go
potrzebujesz kogos kto codziennie bedzie wychodzil na piwo z kumplami i da ci po twarzy od czasu do czasu, nie zadawaj sie z nudziarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij
na pewno wskoczy w pantofle, jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfs
To sama go zaskocz. Wymysl cos! Zaplanuj romantyczny weekend gdzis na wyjezdzie lub na miejscu. Kup bilety do kina. Zapros go na lody. Po prostu wyjdzcie z domu. Albo powiedz mu delikatnie i czule ze czasem chcialabys gdzies wyjsc, zrobic cos szalonego itp Moze jak ty nic nie mowisz to jemu wydaje sie, ze w takim stanie rzeczy jest ci dobrze i nie chce niczego zmieniac zeby nie zepsuc. U mnie tak bylo, tylko nie chodzilo o taka sama sprawe. Pare kwesti mi nie pasowalo i nic sie nie odzywalam, tylko cierpialam w milczeniu. Bylo mi zle i nie czulam sie szczeslwa. Az do chwili kiedy czara goryczy sie przepelnila i wybuchlam. Moje milczenie bylo bledem. Okazalo sie ze wystarczy powiedziec czy delikatnie podpowiedziec o co nam chodzi i wszystko uklada sie po naszej mysli. Faceci sa prosci i nie lapia w lot naszych aluzji czy milczenia. Trzeba im to zwyczajnie powiedziec, oczywiscie odpowiednio. Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda w Oczy
Zawsze masz z nim orgazm ? Coz za nuda doprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci po 40 stce
bardzo sie staraja, bo wiedza, ze maja marne szanse ,zeby mloda kobieta sie nimi zainteresowala.Czesto jest t0 zludne, bo staraja sie ,ale na chwile, do czasu.Potem pokazuja rogi.Myslicie ,ze taki facet sie nagle zmienil? przewaznie zdradzja zony,albo sa rozwodnikami, z jakiegos powodu prawda? szarmanckosc juz dawno wymarla. Z drugiej strony po co za kilka lat mamy wspominac " kiedys to moj maz mnie na reakach nosil a dzisiaj? " lepiej byc takim jakim sie jest od razu. Z jeszcze innej strony zas ; chyba kwiatek od czasu do czasu albo jakas niespodzianka , bedaca oznaka adoracji nie zaszkodzi Panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetnie Poznam
Faceta po 40-tce. Nie musi byc Prawdziwy. Kobieta przed czterdziestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×