Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tinki łinki

Caroline_23 prosze napisz

Polecane posty

Gość tinki łinki

"zrób sobie badania. One są robione bez skierowania. Komplet badań kosztuje 50 zł. Zrób sobie także na listerię. Poza tym większy odsetek kobiet paradoksalnie choruje w miastach niż na wsi." To twoj wpis z innego tematu prosze napisz o jakim komplecie badan piszesz Jestem po poronieniu a lekarz nie zlecił mi zadnych badac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witaj:) Ja również jestem po poronieniu i o wiele mądrzejsza... - komplet na toksoplazmozę - 50 zł - listeria - b. ważna jeśli ktoś lubi pić mleko (zwłaszcza w dzieciństwie) \"prosto od krowy\", - cytomegalia, no ja jeszcze mam do zrobienia: - różyczka - chociaż w dzieciństwie chorowałam na nią, - prolaktyna, estradiol - poz. horm. żeńskich, - tsh3, tsh4 - poz. horm. tarczycy, - chlamydia, - progesteron i testosteron. Wiesz, u mnie to I ciąża zakończona poronieniem w 9 tyg. Wyniki histopatologiczne - ok. Tak więc wsio! I mogę się starać za 4 - 5 mies. pozdrawiam 🌼 jeśli chcesz napisz na gg; 5700987 - pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline997
Karolinko..wpsolczuje..i jestem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziękuję wam za słowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline997
ale czemu poroniłas? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku, jak to nie zlcił azadnych badań? Moze popytaj się znajomych o jakiegoś dobrego ginekologa. Mój np pracuje na codzień na patologi ciązy i jego wiedza się przydała bo niestety były w ciązy problemy. Na szczęsci ewszystko skończyło się dobrze:) chociaz miesiąc przed terminem. Wam też życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rozmawiałam z moją p.doktor. Badania nie wykazały żadnych wad genetycznych, wodzonych. Wyniki super. Najprawdopodobniej czynnikiem tym był stres - pracuje w szkole, ostatnio trochę chorowałam, wieczne infekcje, beznadziejna szefowa. wszystko to przełożyło się na moje maleństwo. Poprostu serduszko nie wytrzymało:(... Teraz weim, ze jak tylko się dowiem o ciąży - idę na zwolnienie. Tym bardziej, że po zabiegu pożal się Boże moja p. Dyrektor miała mi za złe, że \"tyle wyleguję się w domu\". Przykre, prawda? nigdy (2 lata tam pracuję) nie brałam zwolnienia, zawsze dobro dziecka stawiałam na I miejscu. I za to dostałam od niej takie podziękowanie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a po zabiegu \"wylegiwałam się\" 10 dni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czemu jestes w szoku. Normalnie żaden lekarz po pierwszym poronieniu nie zleca kompletu badań. Ja miałam tylko toxo robione i wsjo. lekarka powiedziała ze moge za pół roku normalnie sie starac. Ja rozumiem dziewczyny ze chcą wszystko wykluczyc przed ponownym zajściem w ciąże ale czasami przesadzaja i robią wszystko co sie da a tymczasem prawda jest taka że są zdrowe a to zarodek był słaby i chory i natura go wyeliminowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline skoro jestes akurat na forum to napisze Ci że ja tez pracuje w szkole i mnie lekarz powiedział wprost że przyczyna mógł byc stres. Dlatego ja tak jak ty od razu teraz mam zamiar wziąść wolne a nie jak ta głupia tyrać w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos czy nie było Cię przypadkiem na topicu \"Obumarła ciaża\" albo \"planowanie i staranie po stracie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak, byłam:) i dalej Was śledzę. Tylko jeszcze to wszystko jest za świeże dla mnie. Tym bardziej to, co stało się Ewie drugi raz - podłamałam się. Ale chcę znów do Was dołączyć. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie. Jak nas wiecej to rażniej. Ewa tez zaglada chociaz wiadomo ze jest jej teraz trudno. Za to Gablis jest w ciązy wiec warto tam zachodzić bo dzieje się , oj dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziękuję Wam!!!!:):):) Do usłyszenia EvaWer 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Caroline ale masz szefową po ch....!!!!!Pozdrów ja od net-ar srodkowym palcem Az dziw ze takie france chodza po tym swiecie.ECHHHH Czy ja tez moge czasem \"wdepnac \"na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
net - ar 🌼 jasne;) wpadaj kiedy tylko chcesz ma- lenka dziękuję i na pewno dołączę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×