Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo_smutna

Czy mój facet postepuje fair?

Polecane posty

Gość bardzo_smutna

Od prawie 4 lat jestesmy razem. Zawsze na swieta wyjezdza z mamą do swoich dziadków 400 km od naszego miejsca zamieszkania i wraca dzien przed Sylwestrem. Tak, ze widzimy sie dopiero w Sylwestra. W tym roku wyjechał chyba na najdłuzej, bo az na 9 dni. A ja siedze sama w domu caly czas, nawet do sklepu nie wychodze, bo mam zapas ze swiąt. znajomi powyjezdzali, rodzina to raptem 3 osoby...smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka...83
masz identyczna sytuacje jak ja !!! tylko ja jestem z nim prawie miesiac.i to nasze 1wsze wspolne swieta.mysle ze to normalne.wiesz swieta to raczej czas dla rodziny......zobaczysz moze kiedys bedziesz jego zonka i jeszcze sie nacieszysz nim w swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest
normalne. Cztery lata to już poważny związek. Dziwnie zachowuje się Twój facet. Kobietko, miesiąc to niewiele, więc w tym wypadku uważam, że tak może być, ale w związku czteroletnim to z pewnością nie jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_smutna
:( tez tak uwazam. Nawet nie zadzwoni, tylko komunikujemy sie pzrez gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze tu ic dziwnego,Swieta to okres switeczny,komikujecie sie przez gg to tez cosik............jestescie ze soba 4ry lata ............w ogole w czym problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_smutna
Okres swiateczny, tzn ze mam go cieagle spedzac sama? nic by mi sie nie stalo, gdyby wrocil te 2-3 dni wczesniej, zamiast siedziec do oporu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świąteczna_kartka
Porozmawiaj z nim i powiedz mu o tym. Może on nie zdaje sobie sprawy z twoich odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×