Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

o małagosiu, to ciekawe... przynajmniej wiadomo że już blisko... ja tych 20-30 % nie czuje wcale... ale w piątek co to bedzie... te badania wszystkie... ciekawe czy mnie zostawią (troche dziwnie tak na weekend, ale moze w normalnych szpitalach to bez róznicy jaki dzien tygodnia mamy...) czy dobry lekarz połoznik jest w stanie ocenic wiek ciazy i przyblizony termin porodu po ktg? ten ze szpitala powiedział ze jestem kilka dni przed porodem... inny lekarz na badaniu ginekologicznym stwierdzał ze juz dawno powinnam urodzic, nawet w 37 tyg. wszystko wskazywało na to za zaraz sie zacznie... rozwarcie, objawy itp... widocznie sa rozne szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chałek 2. Wiśniowa...........dziewczynka.......24.08.....CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka.......26.08.....CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08...CC.......Basia 5. Azalia................chłopiec............27.08...SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08...SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka.......30.08...CC.......Joasia 8. Diana24............chłopiec.............31.08...CC....... Dawidek 9. balbi72.............chłopiec.............31.08...SN........ Hubert 10. Justme..............chłopiec..............1.09...CC.......Ko nrad 11. kamyczek80.......chłopiec..............1.09...SN.......Karol ek 12.syska................dziewczynka.........2.09...???.. .....Natalia 13. Eve81..............chłopiec...............3.09...CC.......Sz ymon 14. Peepetti...........chłopiec...............3.09...CC.......Mi chałek 15. Pola40..............chłopiec...............4.09...SN....... ????? 16. Konwalia10........chłopiec...............5.09...SN........Pi otruś 17. Natalia_-...........dziewczynka.........?????...???........L uiza 18. Lukrecja..........dziewczynka..........5.09...CC.......Yasmi na 19. Tristeza...........dziewczynka..........5.09...CC.......Zosi a 20. koffi...............dziewczynka..........6.09...SN. .......??????? 21. Kasiak.............chłopiec...............7.09...SN ........Kubuś 22. Laura28...........dziewczynka.........8.09...CC..... ..Oliwia 23. Anja2525.........chłopiec..............10.09...CC....... Maksymilian 24. Miśka26...........chłopiec..............10.09...CC........Ma teuszek 25. Ziarnko_piasku.dziewczynka.........10.09...SN........Julka 26. jolla25 ............dziewczynka........10.09...SN.........Natalka 27. Azazella...........dziewczynka........11.09...SN..... ...Hania 28. Mysza3............dziewczynka........11.09...SN........Maja 29. Małagocha333....dziewczynka.......13.09...SN.........Wiktori a 30. Tofikowa..........dziewczynka.......13.09...CC........Dominiczka 31. _Justys_...........chłopiec.............13.09..CC.......Mate uszek 32. Vanilam.............chłopiec............14.09...CC........Sz ymonek 33. To-tylko-ja.........chłopiec............15.09...???. .......???????????? 34. Aneta76............chłopiec.............17.09...CC........Antek Mysza3 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼 tak myślałam kochanie, że cię wzięło. Ciesz się niunią i dużo zdrówka:)) wrzesniowka 2007 oczywiscie takie skurcze to wlasciwie brak skurczy, ja najczesciej mam takie, raz mi sie zdarzylo ok 60%, ale niesystematyczne Katusia daj znaki zycia po KTG:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam bo coś się zawinęło: Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Michałek 2. Wiśniowa...........dziewczynka.......24.08.....CC.......Zuzia 3. Szczęściara28.....dziewczynka.......26.08.....CC.......Patrycja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08...CC.......Basia 5. Azalia................chłopiec............27.08...SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08...SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka.......30.08...CC.......Joasia 8. Diana24............chłopiec.............31.08...CC....... Dawidek 9. balbi72.............chłopiec.............31.08...SN........ Hubert 10. Justme..............chłopiec..............1.09...CC.......Konrad 11. kamyczek80.......chłopiec..............1.09...SN.......Karolek 12.syska................dziewczynka.........2.09...???.. .....Natalia 13. Eve81..............chłopiec...............3.09...CC.......Szymon 14. Peepetti...........chłopiec...............3.09...CC.......Michałek 15. Pola40..............chłopiec...............4.09...SN....... ????? 16. Konwalia10........chłopiec...............5.09...SN........Pi otruś 17. Natalia_-...........dziewczynka.........?????...???........Luiza 18. Lukrecja..........dziewczynka..........5.09...CC.......Yasmina 19. Tristeza...........dziewczynka..........5.09...CC.......Zosia 20. koffi...............dziewczynka..........6.09...SN. .......??????? 21. Kasiak.............chłopiec...............7.09...SN ........Kubuś 22. Laura28...........dziewczynka.........8.09...CC..... ..Oliwia 23. Anja2525.........chłopiec..............10.09...CC....... Maksymilian 24. Miśka26...........chłopiec..............10.09...CC........Ma teuszek 25. Ziarnko_piasku.dziewczynka.........10.09...SN........Julka 26. jolla25 ............dziewczynka........10.09...SN.........Natalka 27. Azazella...........dziewczynka........11.09...SN..... ...Hania 28. Mysza3............dziewczynka........11.09...SN........Maja 29. Małagocha333....dziewczynka.......13.09...SN.........Wiktori a 30. Tofikowa..........dziewczynka.......13.09...CC........Dominiczka 31. _Justys_...........chłopiec.............13.09..CC.......Mate uszek 32. Vanilam.............chłopiec............14.09...CC........Szymonek 33. To-tylko-ja.........chłopiec............15.09...???. .......???????????? 34. Aneta76............chłopiec.............17.09...CC........Antek Dziewczyny czyżby kolejne milczące się już rozpakowały?? ***niunia***, kaja, kaska0110, zielony_talerzyk, Greta78?? Czy Wy już po?? Odezwijcie się dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale dziś spalam jak suseł chyab ze 12h no z przerwami na sikanie ale to sie nie liczy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksemma ale Ci zazdroszczę. Ja po każdym sikaniu się męczę, żeby zasnąć, czasem nawet ze 2,3 godziny. Ciekawe, którą dziś weźmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza3 - gratulacje A ja wciąż 2 w 1. I pewnie tak przez jakiś czas zostanie, lekarze będą wmawiali mi objawy, których nie czuję a wy bez niczego już urodzicie. Ale może dzięki temu uda mi się poczekać na męża. Życzę cierpliwości i zdrowia wszystkim forumowiczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisterone- ja to kiedyś zabłądzę we własnym mieszkaniu, bo jak muszę wstać w nocy do toalety, to nie otwieram oczu i nie palę światła żeby się nie wybudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś moja niunia strasznie spokojna dzisiaj, nie kopie i nie bawi się z mama, sporadycznie tylko poczuję jak się napręży, mam nadzieję że to nikt zlego, bo juz przyzwyczaiłam się do tych kopniaczków pod żebrami... Co do toalety, to ja tez idę jak neptyk, ale jak tylko się położę do łóżeczka to śpię jak suseł... Muszę dziś trochę odgruzować mieszkanie, bo moj m to tylko się śmieje co ja robię całymi dniami- jak to co?? czekam na poród hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siterone współczuję Ci tych cholestazowych swedzawek, ale zostały Ci 4 dni do terminu, więc już niedługo kochana... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisterone - ja ciebie nie chce starszyc ale ja przez cholestaze (swedziało jak szlak od tygodnia zrobiłam badania raz po 2 dniach drugi raz -złe) wyladowałam w szpitalu 17dni przed terminem i natychmiast zdecydowano ze robia cesarkę! bo cholestaza to zagrozenia dla dzidzi( martwica wewnatzmaciczna plodu) bynajmniej tak bylo u mnie... czy kontrolujesz to z lekarzem? wyniki aspat alat bilirubina mocznik kwas moczowy -robiłas? poza tym pozdrawiam was wszytkie i ROZPAKOWYWUJCIE sie juz dziewczyny to popiszemy o naszych pociechach jak nam daja \"w kość\" hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza3 GRATULACJE🌼 katusia nie martw sie ,nie zostawie cie heheheeh mam termin 22-24 ale czuje ze bede przeterminowana moze w koncu dostane skierowanie na ktg bo jeszcze nie robilam w tej ciazy ani razu,a jak nie to sama bede musiala isc,i tak chodze do swojej prywatnie odkad jestem na zwolnieniu( kasy z zusu dalej nie dostalam,suuper doslownie miodzio) same optymistyczne mysli mam od dwoch dni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki🌻 u mnie nadal nic sie nie dzieje. A tak bardzo chcialabym w tym tyg. urodzic. Pogoda nam sie strasznie popsula, a stopy mam juz tak spuchniete, ze tylko w jedne klapki pasuja :O Zreszta sie prawie z domu nie ruszam, jedynie autkiem na zakupy i tyle. Mysza3 🌻GRATULACJE🌻 Pochwal sie fotkami coreczki! 😍 Na pewno jest slodka! Niech rosnie Wam zdrowo!!! Misia_26 a co u Was? Napisz choc kilka slow, jak sie Mateuszek czuje. Podejrzewam, ze zostalas przeniesiona do drugiego szpitala i masz Mateuszka przy sobie. Duzo zdrowka mu zycze!😍 Obyscie jak najszybciej wrocili do domku.🌻 fabia22🌻 moj Maluszek tez jest spokojny, przewaznie po poludniu bryka, a tak to spi i sie przeciaga. Maja coraz mniej miejsca. grako96🌻 chyba jednak bedziesz nastepna!!! Sisterone🌻 mam nadzieje, ze szybko Cie wezmie. ksemma🌻 ja tez dobrze spalam, tylko te wedrowki do toalety... katusia🌻 daj znac co i jak po wizycie. :) Te ktore nadal sa 2w1 prosimy o podpisanie listy obecnosci. 🌻Wszystkim Mamusiom i tym jeszcze \"nierozpakowanym bidulkom\" milego dnia!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22 odczuwasz jakies skurcze i inne objawy? Moj gin. powiedzial, ze szyjka skrocila sie do 0,5cm i dziecko jest b. nisko w kanale rodnym, ale na tym chyba stanelo :P Nawet sexik nie pomogl Maly sie nie spieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shiva u mnie to samo, szyjka skrócona, rozwarcia brak, wczoraj ktg wykazalo jakies ok.5 minutowe skurcze na poziomie 60%, ale na tym koniec, potem znowu 20-30% i lipa. Polozna powiedziala ze albo znienacka, albo skonczy sie w poniedzialek wspomagaczem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia przecież ja juz miesiąc temu byłam w szpitalu przez 5 dni. Biorę lekarstwo i wyniki są o wiele lepsze. Dwa razy w tygodniu chodzę do gina, robię ktg, co tydzień kontroluję wyniki. Nie są one aż tak wysokie, żeby rozwiązywać natychmiast ciążę. Nie mniej jednak spodziewam się, że jeszcze w tym tygodniui wyślą mnie do szpitala. Dziś się dowiem. W końcu to już 40 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Melduję, że ja nadal 2w1 :( ehhhh....2 dni po terminie.... Gratuluję wszystkim rozdwojonym mamusiom i pozdrawiam wszystkie brzucholki. Mam rodziców w domku na miesiąc, więc rzadko się będę teraz odzywać, ale jak tylko się rozpakuję to dam znać. Buziaaaaki wielkie dla Was wszystkich kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ! Dziekuje za mile slowa ! Chetnie bym sie pochwaliła fotkami mojej kluseczki ale nie bardzo wiem jak wkleic to na forum ...chcialm wejsc na bloga i niestety nie moge cały czas wyskakuje jakas dziwna strona ! czy wy tez macie z tym problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza3 tak, jakiś łosiek zrobił przekierowanie na inna stronkę...:(( macie tu dwupaczki na poprawę humoru brzydki dowcip: Elegancko ubrana kobieta weszla do ekskluzywnego salonu Daewoo. Od razu jej uwage przyciagnal piekny, czarny, blyszczacy, sportowy Matiz II. Wsród szumu klimatyzacji i kojacych dzwieków muzyki w salonie podeszla do samochodu, otworzyla drzwi i nachylila sie nad fotelem obitym czarnym miekkim welurem. Kiedy go delikatnie dotknela, nagle... niespodziewanie... wymknal jej sie glosny pierd! Wyraznie zawstydzona szybko sie wyprostowala i obrócila sie, zeby sprawdzic czy ktos tego nie uslyszal! Okazalo sie, ze caly czas tuz za jej plecami stal sprzedawca. - W czym moge pani pomóc? - zapytal z grobowa mina. Kobieta szybko rzucila pytanie, aby zatuszowac wpadke: - Ile kosztuje ten samochód? - Jesli spierdziala sie pani tylko dotykajac go, to po uslyszeniu ceny z pewnoscia sie pani zesra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja też 2 w 1 i to czekanie mnie wkurza......mam skurcze, ale nieregularne, zazdroszczę wszystkim rozpakowanym, a dwupakom życzę cierpliwości.........bo mi się skończyła....Pozdrawiam wszystkie, Miśka daj znać co z Mateuszkiem, bo się martwimy.....no i jak Michałak Peppetti z tą żółtaczką, czy już ok? Odezwę sie potem.....ja chcę już urodzić......fabia dowcip dobry, mam nadzieję, że nie przytrafi mi się to w trakcie porodu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja nadal 2w1 a dzisiaj popołudniu wizyta. Zobaczymy co poiwie Pan Doktor. Może po wziycie już do domciu nie wrócę tyylko usłyszę Pani już rodzi zapraszam na oddział. ALe będzie co będzie. Pozdrawiam wszystkie Kochane Mamusie i oczekujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba po tyłku dać żeby się odezwały dwupaczki:)) kaja72 Ty przynajmniej masz skurcze- zazdroszcze bo ja nie mam żadnych:(( tak chociaz bym wiedziala, ze może się zbliza, a tak martwie sie wywolaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Dotex daj znak po wizycie- oczywiście jak deadline jeszcze nie będzie dziś:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia*** a Ty już rozpakowana, że tak milczysz, co?? Przyznaj nam się :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Zadnych skurczów na ktg, lekarz mnie zbadał i stwierdził, że jeszcze ze 2 tygodnie mogę czekać. Mimo to w poniedziałek idę już na pewno do szpitala, jak to powiedział - na obserwację. W czwartek jeszcze do niego na USG. Trudno, poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisterone jeśli u Ciebie nic się nie wydarzy (bo u mnie to napewno nic:() to w poniedziałek prawie razem się kładziemy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22 🌻 Kochana badz laskawsza dla cesarkowej anja2525, bo nie moge sie jeszcze swobodnie smiac a bardzo mnie rozbawil Twoj kawal, ze omalo sama sie nie pokichalam ze smiechu - HA HA HA HA HA HA :D :D :D :D :D zartuje - wal smialo takie kawaly najwyzej nie zdaze do kibelka hi hi hi hi kawal super niezle niezle katusia ❤️ daj znac Babiszonku Moj jak po ktg no i kiedy nasz Kubus zamierza do nas zawitac ??? Maksik juz teskni za kumplem miska_26 jak bedziesz miala Kochana sily napisz co u Was ??? wierze ze bardzo dobrze, ale wole potwierdzenia od Ciebie ze Mati juz sie czuje lepiej i ze szybko wraca do zdrowia❤️ pozdrawiam Was serdecznie wszyskie Mamuski tulace malenstwa i Te jeszcze 2 w 1 pozdrawiamy z Maksiem ktory wlasnie spi smacznie po jedzonku i przesylamy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Chciałam powiedzieć że: - boli mnie lekko krzyż i ból promieniuje do kości ogonowej - dość mocniej boli mnie na wysokości miednicy jakby kości się rozchodziły - w noccy miałam bolesne dwa skurcze (dwa zarejstrowałam bo potem usnęłam) - chodzenie dziwnie zaczyna mi sprawiać ból - brzuch ciągnie w dół - czuję się dzwinie Czy to coś oznacza czy tylko to że mam bujną wyobraźnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×