Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ELANTRA

DOBRY-chirurg plastyk-piersi-POZNAŃ?

Polecane posty

Gość nie polecam Ci
napewno nie skupin, chyba że chcesz miec cycki pod brodą......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam Ci
Wszystkie piersi Dr Skupina sa z wadą bottoming out, możesz o tym poczytac tu i zobaczyć zdjęcia, i tez porónac do jego prac o ile uda Ci się zobaczyć. http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.advanced-art.com/Aug-Rev/MT-RAO-pre-190.jpg&imgrefurl=http://www.advanced-art.com/Breast-Aug-Rev-Bottom-Out.htm&h=181&w=190&sz=7&hl=pl&start=4&tbnid=H61MUS8ZMAJP5M:&tbnh=98&tbnw=103&prev=/images%3Fq%3Dbottoming%2Bout%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
aaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O jejku.
Czy Skupin faktycznie tak brzydkie robi biusty?? W takim razie nie wiem co chwala te co sa zadowolone? Czy tak wysoko umieszczone brodawki to ladnie? dla mnie paskudnie to wyglada.Chyba niektore pacjentki jak nie mialy nic wczesniej albo prawie nic w biuscie to majac teraz cokolwiek i jakkolwiek sa i tak zadowolone :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. robiłam powiększenie piersi i likwidację powłok brzucha po 2 dużych ciążach i cesarkach u dr Chiciaka. Jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalizmu i efektów. Jego stronka www.chirurgica-plastica.com lub nr tel 601 721 725. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu z tym super lekarzem... moje gg 10475741 bywam tam rzadko ale postaram się odpisywać na każde pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a ja mam ...
A ja mam niebawem op. u dr. Kubasika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anotak
kubasik to swietny chirurg robi pekne biusty ,cena jest niewygórowana i miły z niego człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ma nie wchodzic
gdyż to forum prowadzone jest jedynie przez 3 osoby, tylko mają pozakładanie dziesiątki nicków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Czy ktoś zna doktora - Jana Stępniewskiego -Klinika W Kobylnikach koło Poznania. Czekam na opinie ! Iren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
kinia 77 - PROWOKACJA panie doktorze nie powinien łapać się takich chwytów, bo to nieetyczne - FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasia nie basia
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
no cóż, a może lepiej zapracować na dobrą opinię panie doktorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkkka
Doktor Stępniewski jest spoko i ma duze doswiadczenie. Sama się tam operowałam, znaczy w jego klinice w Kobylnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragonball
Chiciak???? obejrzyjcie te zdjecia!!! kobiety maja fatalne piersi, a te po usunieciu fald brzucha - pepek na wysokosci zoladka - straszne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
dobry chirurg dobrym chirurgiem ale zawsze jest jakis procent szans ze sie nie uda!!!!!!!!!!zawsze bedzie tak za częśc bechie chwalić a inni beda krytykować TEGO SAMEGO lekarza!!!nie słyszeliście o komplikacjach operacyjnych? to zdarza się kazdemu chirurgowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś
miał robione u Skupina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr n. med. Wojciech Chiciak
Do uczestników tego forum wygłaszających o mnie negatywne opi- nie : znajdujeciesię Państwo w szambie swoich nieczym nie popar-tych, negatywnych opinii o mojeje pracy. Wystepuje z podniesio- nym czołem, pod pełnym nazwiskiem, a nie kryje się jak Wy, strach- liwie, pod pseudonimami. Trzeba mieć wiele niegodziwiści, aby pi- sać tego typu rzeczy, niczym nie poparte. Jestem jednym z najdłu- żej pracujących chirurgów w tej branzy w Polsce. Jeśli ktokolwiek z Was chce zapoznać się z moim dorobkiem zawodowym to niech odwiedzi moją stronę www. chirurgica-plastica.com Tylko frustraci i osoby zazdroszczące mi pozycji zawodowej moga pisac takie głupoty. Nigdy nie uprawiałem propagandy o jaka po- dejrzewa mnie niejaka Topola. A to co pisze Dragonball to biedak nie ma pojęcia o anatomii człowieka. Dziekuje Pani skrywajacej sie za Kinia 77, Dr n. med. Wojciech Chiciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapricjoza
Ja bym zaryzykowała i skorzystała chociażby za samo nazwisko Pana Dr. Niestety mam bardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzykuj a potem
nie będziesz musiał/a ubierać kostiumu na Halloween

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr n. med. Wojciech Chiciak
Nie będę zajmował stanowiska ponownie w swojej sprawie, bo juz raz to zrobiłem. Moi pacjenci świadcza o mnie a nie wypowiedzi osobników skrywających sie za pseudonimami. Są to prawdopodob- nie nie majacy zajęcia konkurenci lub podstawieni przez nich ludzie wygłaszający tego typu " opinie ". A co do dr. Kolasińskiego to jest on chirurgiem ogólnym, który uprawia chirurgię estetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaa
chcialabym powiekszyc sobie piersi ... czy ktos zna moze najlepszego chirurga w polsce?? i jak wygladaja koszty takiego zabiegu??... slyszalam ze na warszawskim zoliborzu jest bardzo dobry chirurg lecz jak na zlosc nazwiaska zapomnialam... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawal
Drodzy Państwo, Miałam nadzieję, że takie fora służą przede wszystkim przekazywaniu rzetelnych informacji, a nie oczernianiu lekarzy, z którymi większość ludzi wygłaszających negatywne opinie - nie miała nawet do czynienia!!!Miałam robioną korektę wiotkich powłok brzucha. Operację przeprowadzał dr Chiciak. Uważam, że lepiej trafić nie mogłam - to lekarz z dużym doświadczeniem, zaangażowany na 100% w to co robi, do tego mający świetny kontakt z pacjentem.I zapewnić mogę wszystkich: brzuch jest płaski ( hura!!! - kto ma ten problem - wie jaka to ulga), pępek jest we właściwym miejscu ( dragonball - może tak do okulisty?), a blizna, której tak się obawiałam - goi się rewelacyjnie! Polecam dr Chiciaka z ręką na sercu! Nie jest to laurka dla Pana Doktora, a szczera chęć pomocy w dokonaniu wyboru tym, którzy decydują się na operację. podałam swój adres e-mailowy : zainteresowanym - odpowiem na wszelkie pytania.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoWlinKa
Ja co prawda nie miałam powiększanego biustu, ale całkiem wczoraj wróciłam z kliniki w Poznaniu, a miałam ściągane szwy z uszu!!! Miałam operację plastyczną uszu u doktora Chiciaka, i proszę mi wierzyć, choć jeszcze nie powinnam chwalić, bo dopiero wszytsko sie goi, ale to byla naprawde fachowa robota była!!! Uszy są śliczne!!! Więc jesli ktos potrafi oceniac kogos kwalifikacje bez jakichkolwiek znajomosci, to jest osobą naprwadę nie posiadajaca zadnych skrupułow!!! Panie Doktorze ja serdecznie dziękuje i pozdrawiam, a tymi śmiesznymi opiniami proszę się nie martwic, bo nie warto!!! Paulina K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga W
Dla mnie dr.Chiciak to naciągacz. 14 lat temu usuwał mi włókniaka ale wraz z nim usunoł cały górny płat piersi.Tydz. po zabiegu miałam wyjmowane szwy, zaproponował operacje plastyczną i powiedział cytuje - " teraz to musimy cos z tym zrobić bo wygląda pani jak murzynka ". Nigdy nie zapomne tych słów ! Przez te wszystkie lata systematycznie chodze do onkologa i każdy twierdzi że trafiłam najgorzej jak mogłam. Że to co mi zrobił woła o pomste do nieba !Miałam tylko 21 lat a on oszpecił mnie choć nie było takiej potrzeby i to za moje pieniądze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! stanowczo popieram \"asiawal\" nie jest to forum do oczerniania lekarzy.Zanim cokolwiek napiszecie przemyślcie trzy razy!Jeśli ktoś jest nie zadowolony z działań służby zdrowia są instytucje które pomogą rozwiązać takie problemy.Pamiętajcie jeśli ktoś zachowuje się na forach obraźliwie w stosunku do innych mimo,że się nie za rejstrował organy ścigania mogą sprawdzić z jakiego komputera wysyła wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1
Wydaje mi się że powinnam się włączyć w tą dyskusję. Mam naimie Ania i dwa tygodnie temu dr Chiciak przeprowadził u mnie operację plastyki powłok brzucha. Uwieżcie mi rana goi się świetnie pempuszek mam śliczny i uwierzcie mi na swoim miejscu a na pomoc lekarza mogę liczyć w każdej chwili. Ja naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć na ten temat i wydaje mi się, że czasem można by było trochę bardziej ważyć słowa. Nie ma chyba na świecie lekarza, stomaologa czy też nikogo innego wykonuującego podobny zawód, z którego usług wszyscy byliby zadowoleni i uwieżcie mi zależy to od wielu czynników niekoniecznie od umiejętności lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×