Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ELANTRA

DOBRY-chirurg plastyk-piersi-POZNAŃ?

Polecane posty

Gość kamka1
witam. oczerniania nie popieram ale jak ktos jest niezadowolony o ile z calkowitego zeszpecenia bo o takich w chirurii plastycznej powinno sie mówić, to dlaczego ma tego nie pisac i innych nie przestrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlucha
22 kwietnia poddaję się operacji powiększenia piersi w klinice u dr.Chiciaka.Z zasięgniętych opinii wiem że dokonałam bardzo dobrego wyboru .pan doktor jest super specjalistą.Najbardziej obawiam się rekonwalescencji po operacji.Proszę napiszcie jak powracałyście do funkcjonowania po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztan33
Witam Jestem zainteresowana powiekszeniem piersi w Poznaniu.Prosze o informacje Panie ,ktore z takiego zabiegu skorzystaly oraz swoje opinie na ten temat .Oczywiscie interesuje mnie takze oraz polecenie chirurga plastyka oraz cena. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztan33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkljk
gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamal
Dr Chiciak w czerwcu tego roku przeprowadził zabieg korygujący małżowiny uszne u mojej 6-letniej córeczki!Od tego czasu mój skarbek stał się zupełnie innym człowiekiem!jest uśmiechnięta,pewna siebie,wesoła-z jej twarzy nie znika uśmiech!a sama często pomimo upływu czasu dziękuje nam i powtarza że spełniliśmy największe jej marzenie!Panie Doktorze!Dziękujemy z całego serca za to że odmienił Pan jej życie,za to że uczynił Pan ją na powrót szczęśliwą i pewną siebie!Będziemy Pana dłużnikami do końca naszych dni!Pozdrawiam serdecznie,życzę dalszych sukcesów i zapewniam że każda osoba może śmiało "oddać"się w ręce Pana doktora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppupupup
podnosze temat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jaki zabieg,,
bo nie kazdy jest dobry we wszystkim niestety....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasiflora3
Ja z Poznania mogę polecić pana doktora Krzysztofa Łukszę, który przyjmuje w klinice http://www.biogenica.pl/, a jak myślicie że to jakaś reklama to zobaczcie sobie oceny tego lekarza na znanylekarz.pl :). Mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×