Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem ciekawy dlatego pytam

jaka jest roznica miedzy materialistka a dziwką ??

Polecane posty

Gość Jestem ciekawy dlatego pytam

Żadna !!!!!!!!!!!!!!! to sie tylko inaczej nazywa no i ma sie jednego stalego klienta a gdy wyschnie źródełko znajduje sie kolejnego bo przeciez stantard zycia nie moze spasc prawda ??? a wy nazywacie to zaradnoscia mezczyzn ech idiotki P.S. dotyczy to tylko kobiet lecacych na kase, jesli Ty nie lecisz - wybacz za te slowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie
materialistką może być: kobieta która stawia na pieniądze i SWOJĄ karierę nie na rodzinę np. kobieta , która wyda 1000 zł na buty, ale nie pozyczy 100 zł kolezance kobieta, która wychodzi za mąż dla forsy a dziwką może być -dziwka -materialistka -kobieta, która np postanowiła utzrymywac samotnie dziecko i nie chce, żeby mu czegos zabrakło a nie ma wykształcenia, żeby zrobic na to uczciwą pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguncia19
facet bez kasy to zwykly nieudacznik przeciez od lat to facet zabiegal o wzgledy kobiet, on utrzymywal rodziny tak bylo jest i bedzie jak cie nie stac to nie pisz bzdur tylko bierz sie za robote zamiast oczerniac kobiety !!! debil:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja jest goła.
a zadna szanuajca sie laska nie bedzie z golodupcem bo niestety sama miloscia i sexem sie nie zyje i mimo ze moze nawet byc niezalezna to zadna szanujaca sie kobietA nie bedzie utrzymywac pasozyta!! a te co tak robia to zwykle pizdy bez godnosci. Taka prawda i nie ma co sie obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nstp. GOŁODUPIEC
i kretyn lubia takich ogladac jak sie zestarzeja fujjjj stoi to potem godzinami w totolotku i liczy ,że wygra w środe :) Albo przepycha sie łokciami w BIedronce. Powiem krótko SPIERDALAJ NIEUDACZNIKU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony22
wy chyba czytac nie umiecie... on nie mowi ze koles nic nie zarabia i ze nie utrzymuje rodziny tylko ze np znajdzie sie inny co bedzie mial 5 aut a on tylko jedno, i ona poleci do niego... co w cale nie oznacze ze ten jej byly nie mogl jej utrzymac i zapewnic godziwego zycia. Ja mysle ze takie co leca na akse sa gorsze od dziwek.. zwykle szmaty ( bo dziwka przynajmniej nie ukrywa co robi i kazdy to wie ) a ta powie ci ze kocha .. a w rzeczywisctosci bedzie patrzec na twoja kase .. zalosne... tepic takie lalunie... odrazu kopa w dupe i niech spie*** do tego dzianego,mu sie znudzi za pare lat to zmieni ja na inna i PRAWIDLOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznicas jest taka ze
dziwka nikomu nie szkodzi, bo kazdy placi za cos i jest tego swiadomy, a materialistka jest egoistka i kreci sie tylko wokol tych, ktorzy maja kase, probujac jak najwiecej wyciagnac z tej znajomosci, wyciagnac oczywiscie dla siebie. Jest gorsza od dziwki...! :) Pozdrawiam Kobieta, ktora nie jest materialistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem ciekawy dlatego pytam
Pracuje na kasie w Lidlu z nadgodzinami zarabiam 800 zł . Biore leki na napadowo-objawowe lęki ,który powoduje mocznie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty chlopak
przeciez my to dobrze wiemy ze one leca na nasza kase my im tez wciskamy scieme ze je kochamy, traktujemy je jak nasze prywatne dziwki - suczki, jak nam sie znudza to kopiemy je w dupe i szukamy nowego towaru.Zaden facet z kasa i klasa nie nabierze sie na te puste frazesy o milosci:D ja mam teraz dziewczyne i jestem swiadomy ze ona leci na kase, ale ona o tym nie wie ze ja juz ja przejrzalem, ale do czasu. :classic_cool: albo jej zrobie wypad z chaty albo bede sie bawil w boksera ( bo tak zazwyczaj one koncza:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly kucyk
nie rozumiem, skoro wiecie ze dziewczyny leca na wasza kase to po co sie z takimi zadajecie i "opluwacie" wszystkie dziewczyny??????? Rozglądnijcie sie za taką. ktora na kasę nie leci. Tyle tylko ze w takim wypadku trzeba sie troche natrudzic, bo nie wystarczy pokazac zawartosc portfela zeby dziewczyna byla wasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty chlopak
przeciez my te laski mamyt tyko do seksu:D dla mnie sytuacja jest ok ziewczyna = seks i tylko tyle. Ja je wcale ni potepiam za materializm :D to robia biedni onanisci ktorzy tylko sie slinia jak widza nas z jakas seksowna laska oni tylko tak mowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty chlopak
w dzisiejszych czasach dzewcz sa inaczej wyhowane to juz nie te czasy a one nie maja mentalnosci naszych matek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogaty chłopak, twoja matka to dopiero musiała mieć mentalność skoro \"wyHowała\" cię na pustaka sypiącego takimi mądrościami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty chlopak
przeciez mowie jak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o tym co sie uroiło w twojej głowie, a nie o tym jak jest. Nie dorabiaj sobie świata do swojej pokręconej idelologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęczek drutu
kobieta ma ten wasz materializm zapisany w genach...bo ona instynktownie i podświadomie wybierze faceta który zapewni jej i jej potomstwu warunki do życia..i tak nas stworzono..a facet chciałby mieć tysiąc kobiet bo instynktownie chce tylko rozdawać swój materiał genetyczny na cały świat bo ludzie to też zwierzęta... fakt , że ani kobiety ani faceci nie przyjmują skrajnych form tych zachowań,przynajmniej zazwyczaj świadczy o tym, że większość to nie tylko ziwerzęta ale też ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jako czlowieki to poza postepowaniem instynktownym umieja tez oszukiwac. Co za tym idzie wierza w oszustwa opowiadane przez innych, szczegolnie \"przywodcow duchowych\". Czyli jako czlowieki maja tez \"zycie duchowe\" i bardzo latwo im wmowic, ze nie tylko zwierzeta i czlowieki ale i duchy istnieja naprawde i ze te duchy wymagaja od czlowiekow zeby postepowaly wg ich przepisow interpretowanych przez specjalnych mistykow (szczegolny rodzaj czlowieka co to nie orze nie sieje a zyje). Niestety przepisow innych w kazdej kulturze, bo wymyslonej przez innych mistykow. I tu zaczyna sie problem z tym, ze czlowieki z roznych kultur nie moga sie z soba porozumiec i konieczne sa wojny zeby rozstrzygnac kto ma racje. Dzieki temu czlowiekow nie ma tak duzo i nie jest im tak dobrze, zeby nie sluchali mistykow, ktorzy z kolei musza dbac o to zeby czlowiekom nie bylo zbyt dobrze. Dobrze ze przynajmniej elfy to rozumieja i nie daja sie ucywilizowac tak jak czlowieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×