Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KItas

Na jakie tematy Kobiety chcą...

Polecane posty

Gość KItas

rozmawiać bardziej niż na inne tzn. nie chcąc generalizować czy są tematy, które gdy porusza meżczyzna to czujecie się szczesliwe, że o tym chce rozmawiać...? Nie wiem czy dobrze to napisałem ale myślę, że rozumiecie. Na codzień rozmawia się o wielu rzeczach - ale jakie są te tematy, na które Kobieta czeka z utęsknieniem aby mężczyzna poruszył ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma słuchać a nie gadać
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KItas
Zgadza się. Gdy Kobieta przestaje mówic to wtedy chyba nie siedzimy i nie milczymy tylko także sami mówimy? Prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlena77
Chyba na takie tematy, ktore je interesuja prawda? Nie slyszalam o podrecznym spisie tematow tylko dla kobiet. Jesli facet ma cos interesujacego do powiedzenia, to moge rozmawiac praktycznie na kazdy temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bver
mysle ze kosmetyki to dobry temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlena77
najlepiej o penisach, to pasjonujący temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
Ja lubię filozoficzne rozważania. Różne pytania przychodzą mi do głowy i lubię je dyskutować. Gdyby facet też tak miał, to by mi się pewnie podobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlena77
O rany!!! Pierwszy raz sie ktos pode mnie podszyl, jestem szczerze wzruszona, serio. Dziekuje podszywaczu :-) Poczulam sie na prawde wazna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmvg
o penisach to sobie z kolezankami mozesz gadac .Nie jestem pedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KItas
Bo wiecie, ja jestem ofermą życiową i moje jedyne rozmowy uskuteczniam z panem Zenkiem spod sklepu i to nie zawsze, bo zazwyczaj mam pelno w buzi... Mam nadzieje,ze mnie zrozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kltas
i pode mnie ktoś się podszył. Nie o to znowu chodzi. Chyba nie zrozumiałyście pytania:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
Kltas --> No, nie potrafię inaczej zrozumieć Twojego pytania, wybacz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyxya
Massakra - no akurat Ty rozumiesz i udzieliłaś odpowiedzi :-), mówię o innych uczestnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kltas
Tak - chciałem zeby tak wszyscy jak Massakra odpowiadali, może popierali jakimiś doświadczeniami, kiedy dane teksty są nudne a kiedy zaciekawiają do dłuugiej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wszystkim i o niczym po kilku zdaniach, rozmowach wiadomo na co mozna skierowac rozmowę a czego się wystrzegać jeżeli aktywnie się słucha kobiety aktywnie! co nie znaczy ze sie ja tylko słyszy ale słucha.. żadnych rad ani porad trochę empatii sympatii adoracji :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlena77
No dobra, mowisz i masz :-) Jesli znajdziesz sie na dnie oceanu, to cisnienie cie zmiazdzy, to zrozumiale. Natomiast jesli nagle znajdziesz sie w prozni kosmicznej, to chyba powinno sie peknac jak balonik? Skoro tam nie ma cisnienia, a wewnatrz organizmu jest, to jesli dazy do wyrownania to czlowiek powinien peknac. a nie peka. Nie wiem dlaczego i nikt mi nie umie wytlumaczyc. O tym chce pogadac. Masz konkretnie i z przykladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KItas
wyjadam psie odchody z trawnikow 🖐️ I jestem nieudacznikiem zyciowym, bo nie umiem rozmawiac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obojętnie jaki temat ale pamiętajcie faceci,że nawet jak kobieta pierdoli niesamowite głupoty,to zawsze ale to zawsze macie się z nimi zgadzać,popierać,zachwycać się mądrością waszych kobiet i pod żadnym pozorem nie krytykować czy nie zgadzać się z ich poglądami bo będzie katastrofa i z bzykanka nici :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×