Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwsza lepsza statystyczna

wspolne mieszkanie, slub, ciaza...

Polecane posty

Gość pierwsza lepsza statystyczna

wg mnie taka powinna byc kolejnosc;) zastanawiam sie jak to naprawde bylo u Was i w jakim wieku;) u mnie bylo tak: 19 lat- zamieszkanie razem 22 - zareczyny 23 - slub 24 zaszlam w ciaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogielo cie
ktory to juz topik z kolei o tej samej tematyce, masz jakis problem z tym ??? Kogo to obchodzi ile mialas lat, ludzie nudzi wam sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a j
to net ar prowokuje takimi tematami ona ma cos z głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durna netar
jak zwykle marna prowokacja zakuty łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
momeny moment pod pamaranczowym nikiem moze pisac kazdy ja pisze pod swoim czarnym !!!! ZAWSZE!! Jasne????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to jest jak
sie nie ma co robic, i wymysla sie glupie tematy, kogo to interesuje ?? Zajmij sie swoim zyciem a nie wyliczaniem kto ile mial lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i nie interesuje mnie kto kiedy i z kim ! A BS O LT NI E!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość net ar wiesz
co kobieto nie pierdziej głupot ze cie nie interesuje kto z kim i dlaczego bo jestes na kazdym nowym temacie !!!!!! jak to jest to tak z ciekawosci? pod czarnym tez moze pisac kazdy co ma do tego nik, lepiej nie pierdziej bo juz jestes nudna na kazdym temacie tylko ty i twoje durne docinki ile mozna ? mowie dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aischaaa
A BS O LT NI E!!!! co to znaczy nie ma takiego słowa, nic co piszesz nie jest prawda z tego wynika, winny sie nie tłumaczy a ty ciagle sie tłumaczysz powiedz jakim sposobem trafiłas na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob krzyzowke to
16 lat - pierwszy raz weszlam na kafe 17 lat - przespalam sie z chlopakiem moich marzen jak tak dalej bedzie popelnie samobojstwo czytajac glupie topiki na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net ar nie przejmuj sie. jestes fajna. a oni sa popierdzieleni. jakby byli tacy madrzy za jakich sie uwazaja to by sie ujawnili pod stałym nickiem a nie ciagle zmieniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ulalalala
wspólne zamieszkanie - 23 lata ślub - 29 lat dzieci - nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net-ar :D Im bardziej się denerwujesz tym lepsza z tego potem zabawa, toteż ignoruj i tyle :D Ale fajnie ktoś sobie wymyślił, że zakłada idiotyczny topic i mówi pod innym nickiem, że to Twoja prowokacja :D Gratuluję pomysłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza lepsza statystyczna
sorry ale topik zalozylam ja:p zaszlo nieporozumienie:P nie netar nie pomaranczowa kolezanka tylko - ja:P i nie uwazam zeby byl on glupi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statystyczna, chyba że tak ;) nie ulega wątpliwości jednak, że pomysł z zwalaniem wszystkiego na net-ar jest... no, oryginalny :P a mówię ogólnie o wielu topikach, z których niektóre były głupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza lepsza statystyczna
no z ta netar to jest obsesja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ups. ja sie nie denerwuje ,mnie to smieszy a czasem szokuje Ja sie dziwie jak miozna byc tak głupim i wscibskim by zakładac tak durne tematy ehhh........brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie
wcale tak byc nie powinno Wydaje ci sie to słuszne bo ty tak zrobilas A to bład Masz sie za pepek swiata? Najpierw ślub potem mieszkanie razem a potem dziecko Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wcale że tak
kota w worku kupowac nie będę - rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durna netar
tylko porafi mowic tyle kiedy ją sie czyms zarzyje puknij sie , walnij sie, szkoda gadac szkoda słów, zawsze sie ostro tłumaczy, nigdy nie odppowiada na zadane pytanie,. mozna ja łatwo rozgrysc. a ona mysli ze jest niezastapiona, ale gacha nie ma niezastapionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nigdy nie odpowiadam?? Odpowiadam tym które znam lubie wiedziec z kim rozmawiam kumasz czy masz za daleko do łba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkalka
19 mieszkanie razem 20 zareczyny 21 dziecko 22 ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulax
uwazam ze dziecko w wieku 21 lat to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można planować takie reczy, to nie tabliczka mnożenia... Ja po 2 m-cach bycia razem zamieszkałam z moim facetem, po niespełna 5 m-cach zaręczyliśmy się, tak spontanicznie, po 11 m-cach się pobraliśmy, a po niecałych 2 latach zostaliśmy rodzicami :D. Wszystko działo się spontanicznie, nie potrafiłabym tego zaplanować bo to sztucznie by wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi :) Śmieszny topik :) Ja: 17 lat - zaczęłam \"chodzić\" z moim chłopakiem 23 lata - ślub i mieszkanie razem 26 lat - pierwsze dziecko 28 lat - drugie dziecko :) Net ar - jak Cię tak ciagle wywołują, to znaczy, że się Toba interesują ;) Nie pamiętam, kto to powiedział pierwszy, chyba Marilyn Monroe - \"nieważne, jak mówią, dobrze, czy źle, ważne że w ogóle mówią\" ;) O mnie nikt nigdy nie mówi :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkokokoo
Zaba:) Ty to sie wydajesz byc fajna babka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jasne Zabciu! masz zajefajna stopke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×