Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta_marzena

sukienka w stylu tat 50-60

Polecane posty

Gość Aneta_marzena

jak myslicie tego typu sukienka bedzie pasowała osobie o nieco grubszych udach.Moze ja rozkloszuje juz od bioder to jakos to ukryje.Moze podam moje wymiary-w ten sposób chyba najlepiej przyblizyc komus sylwetke no wiec w biuscie 84(niewiele niestety) a taili 71 i w biodrach 84(biodra mam wezsze...ale uda i tyłek-szkoda gadac).poradcie czy dal takiej sylwetki bedzie mi pasowac taka sukienka:) aha dodatkowo szerokosc w ramionach 43(NIE podaje w objetosci...tylko jedna szerokosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_marzena
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijuoho
też nie widzę kiecy, ale z tego , co opisujesz , to myślę , że będzie dla ciebie dobra;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
jeszcze mysle czy...moze zrobic ja mniej 'rokloszowana'.Nie chciałabym zeby dodała mi kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaje
super sukieneczka, no i myślę, że do figury o której piszesz wręcz idealna ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopatka
śliczna sukienka, bardzo mi się podoba, tem mam troszke kg i mysle, ze by mi pasowała, wiec sie nie martw, bedzie wygladac extra :D:D:D:D:D:D:D:D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopatka
wiesz obcisła tez nie moze byc, bo wtedy Cie pogrubi, taki optymalny rozklosz......suuuuuuuuuuuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
no własnie tak mysle zeby ja rozkloszowac od bioder(ale nie tak mocno jak na tym zdjeciu).Tez tak mysle ze ten fason bedzie chyba dla mnie najlepszy.Ogólnie mam dosc dziwna figure bo łydki mam szczupłe...z koleii uda naprawde niezgrabne(jest to dosc nieproporcjonalne-musze chyba przestac podjadac wieczorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
tylko teraz zastanawiam sie nad kolorem.Mam brazowe włosy(z jasnymi pasemkami) i zielono-niebieskie oczy(rzesy i brwi czarne).Nie wiem jakiego kolru wybrac materiał...klasyczny czarny czy moze szafirowy.Jesli wybiore czarny to z koleii nie wiem jakiego koloru tiul wybrac(w tym samym kolorze...czy moze wprowadzic kontrast-jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzyyysttkaaa
moze sama sobie taką sprawie:) ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_marzena
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvgggggvvv
Biodra mierzy się w najszerszym miejscu, to tak BTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggggggg
Możesz w niej wyglądać jakbyś była w ciąży. Sukienka odcinana pod biustem to zawsze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka rocka
No mnie sie wydaje, że każdy fason sukienki, czy spódnicy zakryje grube uda, no chyb a, ze taka super mini zakrywająca tylko pupę. Ale jak jest długośc wokół kolana to do ud nic nie ma . Zastanawiają mnie tylko Twoje wymiary. 84 w biodrach to naprawde mało, a 71 w talii , całkim sporo. 13 cm różnicy miedzy talią a biodrami? Czy Ty aby napewnoo dobrze sie zmierzyłaś? A i kochanie napisałaś, że biodra masz waskie, tylko uda i tyłek szkoda gadać. Wiesz biodra i tyłek to to samo. Czegos tu nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gieniek taki jeden
No właśnie PUPA i BIODRA to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_marzena
macie racje zle sie zmierzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
w biuscie 88 w pasie 70 a w biodrach 98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
dzisiaj mnie krawcowa zmierzyła...postanowiłam uszyc sukienke w kształcie tulipana(jak to krawcowa nazwała) a pod spodem bedzie tiul...jak myslicie do czarnego materiału lepiej wziąść delikatny rózowy, biały czy moze czarny?I dotego byłaby jeszcze wstązka u góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie
podoba tego typu sukienka...mysle ze nie doda ci kg tylko wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym dodala tiul albo czarny albo jezeli chcesz kontrastu to ja poszlabym na calosc tzn wybrala cos niebanalnego:) np butelkowa zielen ( masz zielone oczy podobno), bialo czarne zestawienie wydaje mi sie banalne, czarno rozowe takie juz malo modne ( teraz tylko dla lolitek) no czarno czarne to klasyka wiec zawsze pasuje:) Pozdrawiam:) P.S. odnosnie fasonu ciezko powiedziec ale mysle, ze powino byc Ci w nim dobrze, opierajac sie na opisie sylwetki jaki umiescilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suniekna w stylu tat 50-60
masz racje ziolony tiul nie był by taki banalny.Niestety w moim miescie dostepne sa tylko 4 kolory: biały, rózowy(a raczej łososiowy), czerny i szafirowy.Moze ten szafir spróbowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suniekna w stylu tat 50-60
*byłby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdybys tak dała czarny tiul
i nałozyła białe korale(które sa w tym sezonie modne).Mysle ze wygladałabys dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety fotka
nie chce wejsc...w połowie sie cos zacina.Mozesz opisac tą sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×