Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta_marzena

sukienka w stylu tat 50-60

Polecane posty

Gość ostatecznie
uszyłam czarna sukienke(bez ramiaczek) lekko rozkloszowaną(przed kolano) z łososiowym tiulem.Teraz tylko nie wiem w jakim kolorze dobrac dodatki.Myslałam nad perłami...ale wszedzie są tylko białe, kremowe i brazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sttudniuwka
hmmm ja mam całą czarna sukienke i białe dodatki dla kontrastu.W twoim przypadku poszukałabym sobei jednak jakis koralijków w kolorze łososiowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze nie wybralas szafiru jest to jedyny kolor do ktorego sie nigdy nie przekonam;) hmm sa lososiowe perly wogole sa we wszystkich kolorach teczy hehe fajnie by wygladaly ale skoro nie mozna takich u Ciebie dostac to hmmmm wogole sadze, ze dodatki powinny byc delikatne i nie duze bo sukienka sama w sobie jest zdobna i to ona sie powinna rzucac w tym wypadku w oczy a nie koniecznie dodatki...jezeli nic lososiowego nie mozesz dostac to moze male kolczyki wkrety z czarnym oczkiem i czarny sznur korali jakis lub sama branzoleteczke tylko ( zeby nie przesadzic) a jesli nie znajdziesz to hmm ciezko cos innego dobrac zeby nie zrobic choinki hmm moze poprostu bardzo delikatne cieniutkie srebro.... tez zalezy jaka fryzurke bedziesz miala bo jezeli dodasz bardzo madna w tym sezonie opaske to juz wtedy zrezygnowalabym z dodatow a raczej ograniczyla sie do jakis wkretow kolczykow i delikatnego pierscionka:) Pozdrawiam i udanej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniuuwaka
wiesz chyba masz racje z ta opaska...nadmiar dodatków moze zle wygladac.Poszukam jeszcze łososiowych pereł lub czarnych(myslałam tez o koralikach np ze szkła weneckiego-bo sa w mojej miejkscowosci takie tylko niestety w kolorze czarnym i białym.Moze sie zdecyduje na te czarne..sa dosc długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) perly czarne strasznie takie gothic sa wiec jezeli nie czujesz sie w tym klimatach moze te drugie lepsze:) ciesze sie ze moglam pomoc:) Pamietaj ze najwazniesze to czuc sie dobrze w tym w czym sie idzie i swietnie sie bawic bo to naprawde niezapomniany \"bal\" Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×