Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jonnatann

kurtka

Polecane posty

Gość jonnatann
no wlasnie mi kolorek odpowiada... lubie takie ugry, ziemiste kolorki, oliwki... nie wiem, tylko, czy fason ok, te scigacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonnatann
sciagacze, mialo byc - sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttttttt
kiepski kolor, i to jest chyba cienka kurtka, nie nadaje się na zimę. Odradzam zakup. Lepiej poczekaj do stycznia i znajdz coś nowego na wyprzedażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonnatann
o kolorze nie bede dyskutowac - pisalam wyzej ;) sadze, ze nawet na wyprzedarzy nie kupie w tej cenie takiej kurtki... potrzebuje czegos obszerniejszego, na gruby sweter. sama juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttttttt
jeśli jesteś dziewczyną, to tym bardziej nie - znajdz coś bardziej kobiecego, sportowe kurtki też mogą być kobiece, a ta nie jest. Ta zrobi z ciebie kwadrat. Jak nie masz pieniędzy to idź do lumeksu, możesz znaleźć coś fajniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonnatann
moze masz racje, nie wiem... zastanawiam sie teraz nad sensem radzenia sie odnosnie ubioru tu na forum ;) ale dzieki wielkie za chec pomocy! jesli ktos jeszcze cos ma ochote sensownego napisac, bede wdzieczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaje
moim zdaniem baaaardzo brzydka- wyglada jak dla taniego dresiarza hahahah sorki, ale zgadzam sie z przedmówcami- jest mało kobieca i na zime chyba zbyt cienka. jesli szukasz fajnej, cieplej kurtki w sportowym stylu to poleciłabym raczej fason krótkiej z duzym kapturem, obszytym futerkiem- teraz aż roi sie od nich w sklepach- są wygodne, praktyczne i bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xutyzd
"raczej fason krótkiej z duzym kapturem, obszytym futerkiem- teraz aż roi sie od nich w sklepach"........ nie dziwne, ze nie chce takiej kurtki - tez nie chcialabym kurtki z futerkiem, ktora nosza WSZYSTKIE. bardzo madra rada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kewi
beznadziejaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaje
xutyzd ................. co z tego ze noszą je wszyscy- nie wzni sa ludzie tylko to jak sie wyglada, lepiej nosic cos ladnego, co sie powiela, niz byc tak cholernie oryginalnym, ze sie wyglada jak lump spod sklepu heheheheh no ale kazdego indywidualna opinia :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna beznadzieja
kup porządną SKÓRZANĄ (ewentualnie dobrej jakości skóropodobną) i będziesz mieć spokój na dłużej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonnatann
mam skorzana. potrzebuje SPORTOWEJ kurtki. bez zadnych misiow, futerek i innych badziestw, ktore nosi sie wszedzie obecnie. Ma byc typowo sportowa. jesli macie lepsze pomysly od tej, ktorej link podalam na poczatku, to poprosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zależy jak chcesz ją \"wykorzystać\".Do chodzenia po mieście, czy raczej do uprawiania sportu na zewnątrz (co teraz jest raczej głęboko niewskazane) czy może raczej do chodzenia do pracy - na każdą okazję można mieć inną kurtkę. Jeżeli tak bardzo zależy Ci na znalezieniu ładnej i tnaiej kurtki, to dlaczego nie pochodzisz po wyprzedażach? Już wkrótce zaczynają się zimowe wyprzedaże, więc jak znalazł będziesz miała masę ciepłych zimowych rzeczy po niskich cenach. A kurtka mi się osobiście nie podoba. Wolę kobiece rzeczy, a gdybym i tak miała kupić sportową, to poszukałabym czegoś w Campusie albo w Columbia Sporstwear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvoovvu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
okropnosc, przypomina mi moja wiecznie niedomyta znajoma, tez taka miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslcie laski
ja ci polecam krotka czarna skorzana, prosta-- taka zawsze na czasie i do wszystkiego wzg. taka za pupe brazowa a la plaszczyk tez klasyk pamietaj kto kupuje tanio ten kupuje kilka razy, wiec warto w cos zainwestowac i miec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonnatann
ale ja nie chce skory, bo mam. mozecie podac jakies linki do fajnych kurtek? hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jonnatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×