Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ana Laura

Co sądzicie o klasycznych szpilkach ale z odkrytymi palcami?

Polecane posty

Gość rasta77
jak najbardziej mi sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaje
są piekne i świetnie wygladają- szczególnie do spódniczek/sukienek za kolana, rozszerzanych. taki styl a'la lata 70 :) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlena77
Super, ale tylko do golych, opalonych nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona xxxxxxxxx
tylko w lecie mozna takie nosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliwanili
Na premiere filmu Jan Paweł II, większosc gwiazd przyszła w takich pantoflach, było to bodajze w pażdzierniku, więc miały jeszcze do tego płaszcze i jak napewno nie gołe stopy, tylko rajstpy badz pończochy. Jest to najnowszy trend pisali o tym w VIVIE. Bardzo ładne zdjęcia miała w tym numewrze Maria Wiktoria Wałęsa.Płaszcz z rękawami 3/4 taki wokół kolana, sukienka , długie rekawiczki, i takie pantofle z odkrytymi palcami, z zakrytą piętą. Świetnie to wyglądało, dziewczyny trzeba iśc z duchewm czasu, nie zasklepiac sie w przedwojennych obyczajach. Wszystko pasuje tylko trzeba znac trendy i miec wyczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot w baletkach
:)) małe stópki pieknie w nich wygladają :))to butki sexowne i sama o takich marzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupilam juz te szpilki (firmy miriam - szukalam na necie zdjecia, zeby Wam pokazac ale nie znalazlam :( ) do tych butow zakladam ponczochy bezszwowe bez zaznaczonych stopek wiec mysle, ze bedzie wygladalo ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermid
są boskie :D mam takie eleganckie, czarne, a na oku mam takie jasne, a na nich naszyta czarna koronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz odkryte palce
to nie zkladaj rajstop! wyglada to po prostu smiesznie, nawet te bezszwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzw. peep toe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sobie nie zakładaj
rajstop do takich pantofli, jak tak musisz to twój problem. Mam śliczne z zamszowej skory, wewnątrz tez skóra n a wysokim obcasie. Fuj , goła stope wkładac do takich pantofli, to wręcz niehigieniczne. Nie wspominając , że przy panującej aurze w pazdzierniku , jeszcze je zakładałam, bez rajstop czy ponczoch, to dopiero byłoby śmiesznie. Dziewczyno rozwijaj się, bo zatrzymałas sie na jakimś śmiesznym etapie, ale to twoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×