Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czytelnik Faktu

*** ZDJĘCIA KAI PASCHALSKIEJ TOPLESS Z DZISIEJSZEGO FAKTU !!! ***

Polecane posty

Gość hahahaah
Poprawdzie nie wyrzuciłem też z łóżka pana Marka choć do najpiękniejszych nie należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaah
Poprawdzie nie wyrzuciłem też z łóżka pana Jurka choć do najpiękniejszych nie należy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam ten kolor włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaah
A i kaukaz sąsiada jest w moim łóżku stałym rezydentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaah
A i kaukaz sąsiada jest w moim łóżku stałym prezydentem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu
No bez przesady nie są w gole "duze' ani obfite" normalne przeciętne piersi, co nie znaczy ze nie są ładne. z reszta nie na cyckach sie swiat kończy , kazda pierś ma swojego amatora Jak dla mnie to ładne bo naturalne, nie lubie sztucznośći, silikonu , wydepilowanych wzgórków łonowych ani zadnych tego typu odstępstw od natury. Tyle własnie ze dziwi mnie fakt iż okrzyknięto jej piersi duzymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kto twierdzi że ma obwisłe piersi chyba nigdy nagiej kobiety nie widział- przecież jest pochylona i ma ramiona w dół, gdyby się wyprostowała to piersi byłyby na miejscu. a tak poza tym to uważam że ciało ma przeciętne, ani piękne ani brzydkie. Mogłaby popracować trochę nad nim, ale tragedii nie ma. Natomiast ktoś kto pisał że zna ją osobiście i twierdzi że jest pustakiem w obyciu potwierdza tylko to co o Kai myślałem. Sądze że te zdjęcia też nie są przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfder
przynajmniej laska sie stara .Niektore , majace lepsze ciała nigdy ich nie pokaza az sie zestarzeja i zostana sflaczale. .Wiec nalezy docenic to co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze jest
przynajmniej ma dziewczyna swoje, naturalne ;) niech młodzież patrzy i zobaczy normalną pierś kobiety, a nie ciągle silikony Dody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesuuuuu
dobrze wygląda - jak któraś z Was pisze ze to np hipopotam to znaczy że sama jest zakompleksiona i zazdrości. Ona wygląda po prostu naturalnie. Cycki spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
kurcze, jestem dziewczyną i nie sadze zeby te cycki byly ladne, maja dziwny ksztalt, moje sa ladniejsze i wieksze , okragle a nie jak gruszki, chyba czas je docenic, paschalskiej sa bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanoznawca inaczej
znaczy Klan podupada. Jeju żeby sie tylko Stockinger nie zaczął rozbierać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaus
Obrzydliwie tłusta baba Czym tu sie zachwycac? Faceci zachwyceni bo to gwiazda. Gdyby nie była znana, nie wyhaczyliby jej w tłumie podobnych do niej tłustych Polek. Szkoda że ta klucha polskiego społeczeństwa z rzadka przetykana jest rodzynkiem zgrabnego, zadbanego ciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam za ta dziewczyną, ale czemu zaraz pisać o Niej tłusta!! a ciało ma jakie ma ! Chociaż ja z Jej ciałem bym się nie rozebrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijtu4u
Taka krytyka a na pewno nikt gdyby tam był by nie patrzył albo nie chciał jej wydymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobster_lary
Ta laska jest z******ta. Często wale konia patrząc na jej foty, te z faktu są mega! Ostatnio doszły topless z Egiptu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×