Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czytelnik Faktu

*** ZDJĘCIA KAI PASCHALSKIEJ TOPLESS Z DZISIEJSZEGO FAKTU !!! ***

Polecane posty

Gość ale odbiera jakis pan i mowi
komenda miejska policji słucham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrenak
Lubię takie kształty jakie ona ma. Jest cudownie piękna Afrodyta jest zielona z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkkkkkz
dzisiaj się dowartościowałam. Jestem sporo starsza od Kaji i mam bardzo podobne piersi, nigdy nie byłam nimi szczególnie zachwycona, wydawało mi się, że kiedyś pewnie były fajniejsze, chociaż już nie pamiętam jak to było 15 lat temu, no ale skoro teraz tak wyglądają to chyba nie jest ze mną źle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę w to uwierzyć
ale nAPRAWDE podobają się wam jej cycki???????? Chyba żartujecie, tak????? Uważacie, ze one są ładniejsze od tych, z którymi ktos tam chce się żenić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
te sa cudowne po prostu- jak takie piersi moga ci sie az tak podobac, przeciez maja duzy rozstaw!!!!!!!!!!!!!!!???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa ochydne.nie ma co podziwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi muszą mieć
duży rozstaw, ciołki:p Nienawidzę jak ktoś ma takie dwa zwisy czy bąble na przedzie:O I jak się wbije w sanik, to wygląda jakby miał jednego cyca:o Piersi są dwie, stanik ma je dodatkowo podnosić i odseparowac od siebie, a najgorsze co moze być, to takie wielkie krechy na środku dekoltu od ściśniętych cycorów. Nie wiecie, po co bozia dała dwa cyce? Żeby więcej zabawy było:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskanebeska
ściśnięte cyce a fuuuujj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm :) miałam ładniejsze w jej wieku bo bardziej pełne o podobnym rozmiarze cieszę się, że mój biust się podoba :P a co do figury - nie zbyt piękna, gdyż nie ma talii i jest trochę pulchna, taka męska, nie mówię, że brzydka, ale nie podoba mi się. Kaja jest młoda, młode ciało - jędrne piersi - esencja sexualności. do zazdrośników - Kaja ma ładne piersi, nie da się ukryć. Założę się, że macie sadzone dlatego tak ziejecie jadem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrość i zawiść...co panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lancer
ona zasługuje na pochwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa zazdrość
jestem o rok starsza od niej i tez mam jędrne cycki, ale jej równiez mi się nie podobają, bo ma ciało jak pulchny dzieciak:O takie rozlazłe, nawet ma cellulit na ramionach w tak młodym wieku:O Znam ją osobiscie i musze powiedzieć, ze jest żałosna:o Chodziłyśmy do tego samego liceum w Warszawie-- do Prusa. Kiedyś wbiła się na imprezę do mojego kolegi i tak się przedstawiała wszystkim: "cześć, jestem Kaja, na pewno znasz mnie z Klanu":D Co za pustak! Do anuczycieli też zawsze rzucała tekstami, ze nic nie umie i jest głąbem, bo na planie... coś tam się stało:o Potem nie dostała się na warszawska polonistykę na UW, bo miała żenująco niski wynik:o I teraz sobie coś studiuje prywatnie. Wielka gwiazda. Abstrachując od jej wiecznie zapuchniętej twarzy i wqrwiającego głosiku, to idiotka jakich mało- we łbie sieczka, spała chyba z każdym starszym od niej kolesiem, który się nawinął i do tego była swięcie przekonana o swoim gwiazdorstwie:o Żanada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widac ze juz tyje a taka mloda jest za kilkanascie lat bedzie jak maryla rodowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie ma nic wiecej
do powiedzenia na temat kai? A moze ona sama napisze co o sobie mysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszard klotty
codziennie wale konia na zdjecie Kai (wydrukowalem laserowo), musze przyznac ze jest wielka gwiazda i do tego bardzo ladna i seksowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsd
ladnaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Seksowne są zwłąszcza te wałki na bokach... Nędza i tyle... Ale zawsze może zagrać w Nationalgeographic walenia albo jakiego innego ssaka morskiego. Niewielki retusz i voila... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ram pam pam
Ona jest najpięknięjszą Polką na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosman
laska z niej fajna pobawił bym się z nią w łużku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tani Delong
Odważna i bez kompleksów a ciało - no cóż rubensowski kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie to co tutaj czytam, przynajmniej wiekszosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysko z klanu
za te gadanie nieladne dostaniecie klapsa i cherbatke u cioci "Bozesz ty moj" a potem doktor L was dokladnie przebada ale najpierw umycie raczki po grzebaniu w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztardee
8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam gupki jestescie mi sie podoba zwykła młoda warszawska nastolatka, a fotki umieszczac w gazecie to juz jest qrestwo to juz poopalac sie nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaah
A mnie się Kaja Podoba - z łóżka bym jej nie wyrzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×