Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abcdefghijk

!!!błagam odpiszcie..bo nie wiem !!!

Polecane posty

Gość abcdefghijk

wiem,ze w przeciwskazaniach jest napisane,ze przy zazywaniu Cilestu nie mozna palić papierosów.ale czy ktoś moze mi wyjaśnic dlaczego?jakie są tego konsekwencje?czy jest zwiększone ryzyko nieskutecznosci leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy zadnych
tabletkach antykoncepyjnych nie wolno palic. Palenie zwieksza wtedy ryzyko na zapadniecie na jakąs chorobe /chyba zakrzepica/. Narazone sa na nia zwłaszcza kobiety po 35 roku zycia. Panienie nie zmniejsza skutecznosci pigułek Ja biore tabletki trzy lata i niestety pale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co wasi
a kogo to obchodzi ze nienawidzisz??? poza tym...mi kiedys ginekolog zapisała pigułki antykoncepyjne nie po to abym nie zaszła w ciąze tylko z innego zupełnie powodu...leczniczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijk
ok,dzieki za info,a chcialabym tez wiedziec czy branie Cilestu i picie herbatki z bratka i zazywanie skrzypu i pokrzywy(na poprawe cery)moze uczynic,ze Cilest bedzie mniej skuteczny??prosze o odpowiedz..z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co wasi
poczytaj ulotke. Tam bedzie napisane co obniza skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijk
a czy po Cilescie poprawia sie cera?jezeli tak,to po jakim czasie?okres jest skąpy?bo np.teraz to mam powódz(ale biore dopiero 2 dzien) i w ogole boli mnie brzusio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×