Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona*

SAŁATKA Z WĘDZONEGO KURCZAKA

Polecane posty

Gość zaciekawiona*

prosze poratujcie jakims fajnym szybkim przepisem na taka salatke.Bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dove30
ano proszę bardzo: rzeczony kurczak wędzony - obrany ze skóry, kości i pokrojony w kosteczkę kukurydza w puszcze jabłko (słodko-kwaśne i soczyste) obrane ze skórki i pokrojone w kosteczkę ociupina soli i pieprzu majonez wszystko razem wymieszać i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z ananasem
puszka kukurydzy, ananas z puszki ,ser żółty,majonez i oczywiście kurczak :) Pokoroić ananasa,ser zetrzeć,kurczak w cząstki, wszystko wymieszać :) Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię taką sałatkę z wędzonej piersi kurczaka, kukurydzy, ananasa, jasnych i ciemnych winogron, majonezu, doprawiam pieprzem, a na wierzch sypię starty ser i prażone płatki migdałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łylma
ja dodaje jeszcze do tego czerwona fasole lub selera marynowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaka wędzonego dodaję do sałatki ziemniaczanej , dobry jest też z kaszką kuskus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgffjjj
ja jadłam taką z ryżem, papryką czerwoną i zółtą dla kolorytu, górkiem i majonezem.... niezłe ale ta wersja z anansem bardziej mi podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona*
bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia21
składniki: - 4 kęski piwne lub 2 udka wędzone z kurczaka - jedna puszka kukurydzy - jedna puszka fasoli czerwonej - puszka anansa w plastrach - majonez dekoracyjny najlepiej winiar Pokrój kurczaka w kostkę, dodaj kukurydze i fasole ( fasolke przed dodanniem do sałatki najlepiej przelać wodą żeby nie dała sałatce czerwonego koloru ), nastepnie pokrój ananasa i dodaj do sałatki. Składniki wymieszaj z majonezem i gotowe. Sałatka szybka w przygotowaniu i naprawde smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×