Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróć....

Tyle osób miało być na kafe w Sylwestra, a jak przyszło co do czego, to nikogo n

Polecane posty

Gość tova123
jusia, teraz się nie kąp, tylko hulaj z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polewamy, polewamy...i kieliszeczki w górę!!!!:D:D:D Hulamy, hulamy...w rytm muzyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki wszystko pięknie i ładnie a kto pamiętał o fajerwerkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
no, u mnie strzelają już od 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusia_21
chetnie wypije z wami, wroce za godzine po kapieli:) ale juz chyba nie dam rady przeczytac wszystkich wypowiedzi, bo niezle tu imprezujecie, lepiej niz na jakiejs tam imprezie, tyle osob i tak sie % leja mmmmm:)) zostawcie cos dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) zniknęłam na chwilkę ale jużem jestem :P Oczywiście że możemy potańczyć :D A może ktoś ma ochotę na barszcz z uszkami? ;) Wiem że to mało romantyczne danie sylwestrowe ale... ja jestem osłąbiona i musze jeść :D Z chęcią Was poczęstuję ;) A szampanek też już sie grzeje (u Was chłodzi u mnie grzeje :D grzaniec szampański mniam :P)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
jusia, bo taka impreza jest niepowtarzalna ! żadnych przymusów i nakazów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwe damy się bomb nie tykają więc panowie jesli chcecie postrzelać to sobie załatwiajcie fajerwerki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Papużka, to ja poproszę te flaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dziwnie tak się czuję bo to mój 1 sylwester w domu chyba od 10 lat :D W zeszłym roku byłam w pięknym Wrocku :))))))))) Ale w sumie ciesze się bo musiało tak byc że ten roczek zakończę przed kompikiem :) Duuuzo czasu spędziłam przed ekranem w 2006 w związku z praca ale i rozrywką ;):) Mówi sie że jaki sylwester taki cały rok ale ja uważam że to raczej odnosi się do przeszłości :) Jaki masz rok takim sylwestrem kończysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tova prosze gorace flaczki:D Guli pyszne krokieciki dla ciebie:D illa flaczki i krokieciki prosze spróbować:D Mówicie-macie smacznego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadłam na chwilkę, a tu taaaka impra. Za zdrówko bywalców, i tak jak ja nowo przyłych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
dobra, Przytulacz, tylko nie depcz po palcach, bo ja już boso jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×