Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna....

Kto mnie zaprosi...

Polecane posty

Gość miś mądrala
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś mądrala
amancie zmniejsz stopę i przestań rozśmiesza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulacz >>> no jestes :) u mnie bylo bardzo spokojniutko ;) tak wiec dzisiaj trzymam sie niezle :) mam nadzieje, ze nikt z Was zdania nie zmienil od wczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się krzywisz?? \"koncepcja\" to może nie najszczęśliwsze słowo, chciałem się tylko dowiedzieć jak chciałabyś go spędzić by było naprawdę wyjątkowo (delikatnie mowiąc) no ale tak, kobieta przecież nie jest od myślenia, prawda? :o a jak będzie przeciętnie to jeszcze można sobie pogderać :o:p (bez urazy) w takim wypadku to ja się jeszcze zastanowie nad tym zaproszeniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no ale tak, kobieta przecież nie jest od myślenia, prawda?\" odp: NIEPRAWDA !!!!! domyslilam sie o co Tobie chodzilo, ale widocznie Twoj poziom humoru jest niski :( \"a jak będzie przeciętnie to jeszcze można sobie pogderać\" wybacz, ale tego zdania nie rozumie :O \"w takim wypadku to ja się jeszcze zastanowie nad tym zaproszeniem\" wiedzialam, ze z czasem wymiekniesz... :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że NIEPRAWDA, tylko Twoja reakcja była taka, jakby tamto jednak prawdą było :p ;) niski poziom humoru? :o poziom jest taki, na jakim poziomie są Twoje \"żarty\" :p ;) i wcale nie wymiękam :) mowię jedynie, że przy zaistniałych okolicznościach jeszcze się zastanowie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaczynasz mieć wątpliwosci i sie wachasz (h?) a od tego juz tylko kroczek do zmiany zdania ;) ale NIGDY (prawie ;) ) nie narzucam sie wiec bez obaw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×