Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

Przewożenie lodówki...Jak?

Polecane posty

Wiem, że powinna być przewożona na pionowo, ale przecierz jak się nosi lodówkę np po schodach to i tak nie jest na pionowo. Czy ktoś przewoził lodówkę pod skosem, lub na własną rękę. Jakie są wasze wnioski? Mam roczną Indesita i ma ok 200cm wys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz przewozic nawet na lezaco, ale jak ja postawisz, to nie zalaczac od razu.....zostawic na 4 godziny stac, a dopiero pozniej zalaczyc :) i bez obaw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, dzięki proszę o więcej pozytywnych wpisów nie wiedziałam że mamy takich wykształconych ginekologów jeszcze w kraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak to działa że jak odstoi swoje to już może chodzić mogę czekać nawet dzień, bo nie chcę płacić za przewóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, postawisz i zostawisz stac..... jeden dzien wystarczy na 100 % niby pisze zawsze ze 4 godziny, ale wiesz..... to napewno minimum... i tak....wyjechali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się jednak zdecydowała na przewożenie lodówki na stojąco. Można zawsze skorzystać z pomocy firmy transportowej - oni mają specjalne zabezpieczenia, więc takie rzeczy jak lodówka na 100% się nie uszkodzą. Potem wiadomo, ze musi się trochę odstać, no ale nie tak długo, jak w przypadku przewożenia na leżąco. Warszawska Japa&Co świadczy takie usługi i całkiem dobrze się wywiązuje z zleceń. Nawet niewiele się u nich płaci, no i panowie którzy pomagają przy przeprowadzkach są niezwykle przystojni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×