Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psychiczna1234

Jak się dostać do psychologa????

Polecane posty

Gość psychiczna1234

chciałabym zasięgnąć rady psychologa ale ni estać mnie na to. Czy istnieje możliwość pójścia do jakiejś poradni na ubezpieczenie?? gdzie szukać takiej pomocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
czesc tak, sa psychologowie przyjmujacy za darmo zapytaj lekarza rodzinnego o taka poradnie a jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna1234
ja sama nie wiem jaki mam problem:( ale musze sobie poukładac wszystko w głowie..... troszke sie krępuję tam isc i pytac sie lekarza o tą poradnię....nie wiem czy to jest dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem ...
Nie wstydzisz się psychologa , a wstydzisz się lekarza rodzinnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma potrzeby
konsultować się z lekarzem rodzinnym. Idź prosto do poradni, do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze przynajmniej w moim
miescie..nie az takie duze wojewodzkie sa przynajmniej ze 3 miejsca w ktorych za darmo przyjmuja psychologowie... dzwonisz umawiasz sie z konretnym na godzinie i masz ... polecam ..czasem ktos patrzacy z boku moze baaardzo pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna1234 nie masz sie czego bac.W swoim zyciu wiele mialam kryzysow i zaluje ze wczsniej nie zdecydowalam sie na taka wizyte moze teraz moje zycie byloby zupelnie inne.Mialabym meza i wszystko inne co z nim zwiazane.tez sie wstydzilam pierwszej wizyty ja poszlam akurat do Towarzystwa pomocy Rodzinie gdzie rozmawialam z przemila pania psycholog.Oni naprawde nie gryza i poswiecaja sporo czasu nawet jesli to wizyty nie prywatne.Nie czekaj az problemy sie powieksza tylko idz od razu a wstyd schowaj gleboko w szufladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghost cat
impreska77 posluchaj jej, madrze rzecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora2006
Ja poszłam do psychologa kiedy mnie facet zostawił na 3 miesiące przed slubiem, chodzę na terapie bo nie moge sobie sama poradzić z tym. Jest lepiej. Psycholog pomaga i patrzy na ciebie bez emocji. Chodze prywatnie i płaćę 70 zł za wizytę, ale naprawdę warto.Psycholog pomaga zrozumieć wiele spraw i odnaleść samego siebie. Polecam takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×