Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamylka

Wyprzedaze

Polecane posty

Gość ja upolowałam
kurtkę Carry za 95 zl :D przeceniona z 270 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Galerii Moktów sa wyprzredaż
we wszystkich sklepach jak H&M, Cubus, KappAhl, Camaiou i niezle tlumy, ale warto sie wybrac, sa duze przeceny i jeszcze nie przrebrane, pelna rozmawrowka na przecdenach i duzo okazji, tylko trzeba miec czas i cierpilowsc do szukania i przymierzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzycie
ja juz nakupowalam swetrow po 80zl ze 159 w tym calym camieu czy jak sie to pisze i juz sa rozciagniete...cholera. Jeden szrot!!! w vero moda kupilam bluzke za 50 zl, taka fajna koszulowa, w only bluzke taka sama tylko inny kolor po 30 zl. Takich bluzek mam juz 15:-) ale nie moge sie oprzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze orientujecie sie jak tam w Terranovie?? Bo ja czekam aż obniżą wszystko do 9,90 - wtedy się opłaca coś tam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaczka nr 1
Kamylka już jest po 9 90, trochę się spóźnilaś bo wszystko przebrane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjkhfka
jak to? W terranowvie juz przecenili wszystko? BO ja bylam wczoraj i byla przecena na wszytsko od 9,90 do 59.50. i za 9.90 to chyba nic nie widzialam, moze jakies koszulki, wszytsko bylo droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza104
Tylko jakość tych ciuszków w Terranovie pozostawia wiele do życzenia, dlatego ja rzadko robię tam zakupy, nawet na wyprzedażach. Wolę skorzystać z takich kodów rabatowych: https://kody-rabatowe.domodi.pl/sklep/answear-com i kupować taniej markowe, lepszej jakości ubrania. A czasami zamawiam je dosłownie za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliineczka
W sferisie często mają fajne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolo
ooo to się akurat zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiiaa
Wyprzedaże tak naprawdę są dostępne cały rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tv za 500zł kupiłem w necie '''''www.hi-worker.xlx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie to bywa czasem to są żadne promocje tylko naciąganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam inne zdanie, grunt to wybrać sprawdzony i uczciwy sklep w którym natrafimy na promocje i rabaty, dla przykładu zerknijcie na www.HirexShop.pl można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upolowalem w media expercie bon na ps4 pro i akcesoria za oddanie swojej starej ps4. dobry deal. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, zyskałem 1000zł (upust + bon na gry i sprzęt :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbieganna
Na sklep-dare2b.pl kupiłam legginsy sportowe w promocji, z 260 na 180. Za ten model warto było tyle dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renee robi częste wyprzedaże oraz różne konkursy, warto ich obserwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz na Born2be mają mega promocję, bo jedna rzecz z zamówienia jest gratis, w sensie takie 3+1 :D Nie wiem do kiedy trwa promka ale polecam skorzystać jak najszybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brenda223
ja tam nie patrze na takie pospolite sklepy, Jak mam już coś kupować na wyprzedażach to wybieram się do takich lepszych sklepów. Jka chociażby Nico gdzie są markowe ubrania takie jak versace , calvin klein itd. I tak się akurat składa, że od 30.11 do 8.12 będzie super akcja, kup 3 rzeczy a najtańsza będzie za 1zł :D Nakupuję sobie tych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Hejka wyprzedaże właśnie ruszyły w zasadzie już wszędzie, w sklepie stacjonarnym jak i w sklepach online. Sam całkiem nie dawno upolowałem sobie fajne spodnie jeansowe z cross jeansu. Spodnie Jack, długie, nogawki zwężane ku dołowi, w kolorze niebieskim. Bardzo wygodne! Więc jeśli ktoś ma ochotę je kupić, a jeszcze się waha to polecam by zakupił, będzie zadowolony ze swojej decyzji jak zacznie już spodnie nosić. Dlaczego? Ponieważ spodnie są wygodne nie przypominają tych z trudnością wciąganych po pierwszym praniu, gdzie jeszcze nie dawno miało się wrażenie wsuwania na nogi drewnianych kłód ;) Można robić w nich wszystko siedzieć i pracować w biurze, grać na kompie, czy też zabawiać dzieci siedząc z nimi w kucki na dywanie. Swoboda i luz na całego ot co. O elegancji nie wspomnę :) pasują do koszulki sportowej jak i do koszulki pod krawat :) https://www.jeansstore.pl/meskie-spodnie/128701-cross-jeans-jack-deep-blue-f-194193-8699438669792.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne promocje i wyprzedaże są na www.MErg.pl w szczególności na buty zimowe, warto zerknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria469
Może i mi uda się jakieś fajne buty kupić. Osobiście mogę podpowiedzieć, że scandicsofa.pl robiła teraz olbrzymie promocje. Słuchajcie jak ceny spadły nawet o 800 zł to juz naprawdę warto się zainteresować, tym bardziej, że ich meble sa naprawdę ekstra. Od lat u nich zamawiamy i nawet to łóżko, które mamy kilkanaście lat jest jeszcze w doskonałym stanie. Polecam skorzystać, my już zamówiliśmy sofę i fotele, które akurat będą nam pasować w pokoju na pietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne promocje znajdziecie teraz na www.Abip.com.pl mają tekstylia hotelowe wysokiej klasy, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uwielbiam polować na wyprzedaże ! 🙂 Często sięgają nawet 70% … Czuję przeogromną satysfakcję kiedy uda mi się dostać coś świetnego w małej cenie.

Warto jest polować na kupony rabatowe w sieci. Często bywa, że sklep ma wyprzedaż, ale dodatkowo mozna znaleźć w sieci kupon rabatowy, który obniża zamówienie o 15 czy 20%. Podobnie jest z nowymi kolekcjami. Wiele kuponów daje nam również darmowy prezent do zamówienia albo darmową dostawę. 

Polecam to miejsce ---> https://coupondojo.com/pl Wszystko jest tutaj dobrze posegregowane jesli chodzi o promocje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×