Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddddd

Jak to jest z tym liczeniem?

Polecane posty

Gość dddddd

Dziewczyny jak to jest z tą miesiączką , dniami płodnymi? Podobno pierwszy dzień miesiączki to nie ten w którym sie dostanie tylko ten następny jest liczony jako 1-szy./ No i dni płodne to podobno 11-20 dzień od właśnie 1-szego dnia miesiączki./ To prawda?> planuje ciąże i już nic niewiem? Za duzo sie naczytałam i napytałam koleżanek./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuggggggg
Też bym chciala sie dowiedziec...miesiac sie staram o dzidzi i dostalam @ no wrrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacja jest średnio 14 dni PRZED @. Czyli jaki to dzień cyklu to zależy jak długi ma się cykl. Jeśli jest 28 dniowy to owu jest w 14 dniu. Jeśli 30 dniowy owu wypada mniej wiecej w 16 dniu itd Dni płodne to chyba 3 przed i 3 po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 dzień cykli - dzień, w którym dostajesz @ Dnie płodne występują różnie: w zależności od długości trwania cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jak napisała caroline_23 pierwszy dzień cyklu to dzień w którym dostałaś @! Już parę razy pytałam o to mojego gina i tak mi powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kundziulka
tak ta- dzień, w którym dostałaś okres jest pierwszym dniem cyklu a owulacja przypada średnio między 12 a 16 dniem cyklu. Dzięki precyzyjnym obliczeniom możemy również zaplanować płeć dziecka. Dokładnie w dzień owulacji (24 h) jest dzień na chłopca, zaś 3 dmi przed uwolnieniem jajeczka na dziewczynkę. Ja kalendarzyk stosuję jako metodę antykoncepcyjną i nie narzekam. przez rok doszłam do perfekcji i nieplanowana ciąża mi nie grozi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owulacja NIE PRZYPADA między
12-16 dniem cyklu!!!!!!! owulacja pojawia się zawsze na OKOŁO 14 dni, a wiec może być w granicach 10-16 PRZED MIESIĄCZKĄ i tak jest zawsze w PRAWIDŁOWYM CYKLU kobiety bez względu na to czy cykl trwa 26, 28 czy 35 dni albo i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×