Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jasnowidz 1979

TELEPATIA

Polecane posty

Opisz sytuację telepatii jeśli miałeś/aś już takie przeżycie w swoim dotychczasowym zyciu? Czy odnosisz czasami wrażenie, że dużo dziwnych rzeczy dzieje się w Twoim życiu? Czy wierzysz w To, że wszystko spisane jest u góry czy też to MY sami kreujemy swoje zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telepatia senna to cos innego niz na jawie. Moze Cos Ci się przyśnić i jutro spełnić, kogos przyciągniesz po śnie. Kto w nim był... Ale nawiazuję do telepatii na codzień, np. rozmawiasz z mamą o jakiejś osobie z jej zycia. Następnego dnia przez pomyłkę dzwonisz do kogos i nawiazuje sie rozmowa. Okazuje się, choc mogłas zadzwonic do wdowy z Radomia czy rozwodnika z Kielc - że zadzwoniłas pomyłkowo do kogos, kogo znasz... znasz od lat z dzieciństwa. Wczesniej z własna mamą gadałaś o jego mamie. Telepatycznie przyciągnęłaś osobęz zycia tej pani. Syna kolezanki Twej mamy, którego znasz. A przecież telefon komórkowy i przypadkowo wybrany numer to rzadkość, aby trafić na kogos kogo się znało wiele lat temu i zna sie jego rodzine. Telepatia jest mozliwa w przypadku dwóch lub grupy osób o skłonności\" o mozliwosciach telepatycznych (szczególne uzdolnienia w jakiejs podobnej dziedzinie); Załóżmy, że w myślach ściągasz kogoś... przypadek, telefon. SZOK. Ta osoba jednak tez musi mieć ten sam typ energii kosmicznej i rozumiec telepatie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Moja siostra i ja nie bardzo się lubimy i w sumie kontaktujemy się baaardzo rzadko. Jeżeli jednak jestem zmuszona do niej zadzwonić, myślę o tym cały dzień, bo nie lubię z nią rozmawiać i w efekcie okazuje się, że ona w tym samym momencie do siebie dzwonimy i obie mamy zajęte. Tak samo jest z sms-ami. Ostatnio miałam jej wysłać czyjś nr tel. i zapomniałam; przypomnialło mi się po tygodniu i zamiast raportu o doręczeniu dostałam od niej smsa :\"Wyślesz mi ten nr?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
ja mam podobnie , czt to telepatia - trudno powiedziedzieć , tak mało wiemy na temat naszego umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Murphy\'ego \"Potęga Podświadomosci\" na początek. Telepatia to nieuświadomione przywołanie kogos, kiedy np. wczesniej rozmawiamy o tej osobie lub o kims z jego rodziny, a na drugi n.p. dzien łapiemy nagły kontakt (który na zdrowy rozum jest nierealny przeciez) z tą osobą... ale wtedy, kiedy i ona ma jakiś dar telepatii... to jakby łączenie DWU-stronne albo i nawet PIĘCIO-stronne (patrz: telepatia zbiorowa). Na dziś już konczę pisanie... robię komuś płatną analize numerologiczną, więc już znikam i mowię pięknym kobietom i przystojnym mężczyznom DOBRANOC. BUZIOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamma
ja tak miałam, w tego sywlestra. Tydzien temu rozstałam sie z chłopakiem (on tak zdecydował) i spedzalismy osobno tego sywlestra. Przez caly czas jakos sie trzymałam bylo fajnie , mnostwo najblizszych mi znajomych w pewnym momencie po 1 zaczełam płakac, sama nie wiem czemu, prorstu płakałam jak bóbr... Okazało sie nastepnego dnia, ze własnie w tym momecnie moj Ex całował sie namietnie z jakas małolata... Nie moge wyjsc z podziwu... czy to był zbieg okolicznosci? Czykonieca intucicja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakaadj
kiedyś bawiłam się z siostrą, ja miałam przed sobą trzy rzeczy: kasztan, monetę i cień do powiek a ona kostkę do gry, przyporządkowaliśmy kasztanowi -1, monecie-2 a cieniowi -3. ja brałam jedną rzecz do ręki, siostra nie widziała co to jest, a ona rzucała kostką, i prawie za każdym razem wypadał przyporządkowany numer. 1-3 a jak chciałam oszzukać i nic do ręki nie wzięłam to wypadła 6 Później baliśmy się powtórzyć experyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon appetitt
jasnowidz, czy ten watek to autoreklama? ;) nieladnie prawda jest taka, w co wierzysz to jest umysl ludzki potrafi przetwarzac dane w sposob niewiarygodny nie wierze w telepatie, jestem realistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w tym jest. Dam przekład które doświaczam: Trenuję rózne sztuki walki i po długi lat trudów, umiem przywidzić co przeciwnik będzie robić, jakby.. czytam się w jego myśli. Czuję że tak zacznie czy uderze od góry czy z boku, i to w sumie nie ma znaczenia jak się pozycjonuje, bo czeto własnie tak próbuję się mylić przeciwnika. Można powiedzić że to są lata treningu, ale wszytkiego nie da się tak tłumaczyć. Często czuje się że z ten, będzie \"zadyma\".. że coż nie tak .. R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kiedyś śniło się, ze żongluję. Potem okazało się, że mój znajomy uczył się żonglowania. Szczerze mówiąc poczułam się nieswojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś bez sensu mi wyszło- tak to jest jak się pisze na raty. Mój znajomy uczył się żonglować dokladnie w chwili kiedy mi się to śnilo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasnowidz1979
Bon Appetitt masz prawo do odmiennego zdania, ale tak samo prawo mają inni. Powiem Ci, że gdyby nie dowody na istnienie telepatii, podeszłabym do tego dość sceptycznie. Telepatii doświadczam na codzień. Dzięki niej także można uratować komuś zycie. Miałam tak niejednokrotnie. Trzeba tylko umiejętnie wykorzystać ten "dar", aby móc pomóc sobie i innym, bo jeśli ktoś bawi się czymś, nie majac o tym pojęcia, wyrządza notabene wielką krzywdę sobie i innym osobom. To co kochani opisujecie, ma swoje telepatyczne podłoże. A czy czujecie czasem zjawisko zwane DEJA-VU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szahti
telepatia zdarza mi się często w relacjach z moją serdeczną przyjaciółką, już tu ktoś napisał coś podobnego, dzwonimy do siebie w tym samym momencie, wysyłamy do siebie sms-y z identycznymi myślami i pomysłami na następny dzień itp. czasem, ale bardzo rzadko, zdarza mi się telepatia "obrazkowa" :D ostatnia taka sytuacja wyglądała tak, że siedziałam sobie w domu i nagle, ni stąd, ni zowąd, mignął mi przed OTWARTYMI oczami obrazek cukierków, które jadłam w dzieciństwie :D Takie podłużne cukierki z sokiem owocowym w srodku, zawinięte w białe papierki z rysunkami owoców. Za kilka godzin do domu wróciła moja mama z paczką tych właśnie cukierków :p okazało się, że przypadkiem natknęła się na nie robiąc zakupy i tez przypomniały jej się dawne czasy :p albo nagle miga mi przed oczami obraz traktoru :o na dodatek czerwonego :p za chwilę przychodzi brat i pyta mnie czy zgadnę, o czym on teraz myślli, bo on chce zrobic taki eksperyment :p Zażartowałam sobie wtedy, że myśli pewnie o czerwonym traktorze :D no i trafiłam :p tylko nie rozumiem po co mi ta telepatia - o jakichś cukierkach, albo innych, nieistotnych dla życia drobiazgach, zawracanie głowy i tyle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×