Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troche zdolowana

wsiadlam na wage...

Polecane posty

Gość troche zdolowana

21 tc i + 5 kg- troche sie zdlolowalam biorac pod uwage ze niektore w tym tc przybraly na wadze tylko 2 kg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było wejść
a nie wsiadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zdolowana
slowa "wsiadlam"uzylam z premedytacja;) w kazdym razie waze 53 kg przy 160 cm i czuje sie niezbyt fajnie:O tym bardziej ze w ogole nie jadam slodyczy i odzywiam sie identycznie jak przed ciaza( tylko soki zamienilam na te bez cukru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Mnie waga w ciąży przybywała skokowo, może u ciebie też tak jest. Gwałtowny skok, potem 2-3 tygodnie bez zmian. Jeżeli odżywiasz się prawidłowo, to może gromadzi ci sie w organiźmie woda? Nie zamartwiaj się, bo i tak nic nie zmienisz. Po ciąży karmienie i dieta wyciągną z ciebie nadmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no troche duzoooo
ci sie przytylo:D ja jestem w 27 i przytylam 5 kg;) ale nie martw sie, pewnie po ciazy szybko zrzucisz - moze jesz za duzo tlustego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, wydaje mi się że 53 kg w 21 tyg przy Twoim wzroście, to wcale nie jest dużo. Fakt, ze najwięcej przybywa się na wadze ok 7-8 m-ca, ale to nie jest regułą. Wiec nos do góry, najważniejsze, ze dziecko rozwija się prawidłowo, a na zrzucenie wagi przyjdzie jeszcze czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53 kg przy 160
to nie jest duzo??? wyglada sie wtedy jak paczek w masle!!! dziewczyno wez sie w garsc bo jak tak dalej pojdzie to przez ciaze przytyjesz 20 kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×