Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waga22

JAK WAGA PO CIĄŻY?

Polecane posty

Gość waga22

przed ciążą ważyłam 53kg przy wzroście 162, miałam brzuszek muszę przyznać przed ciążą nie byłam płaska, po 6miesiącach od porodu ważyłam 57kg , cwiczę ale przytyłam po 3 miesiącach i waga moja 59kg, przytyło mi się na brzuchu ale tak tragicznie że miałam uwagi o ciąży co mnie wyprowadziło z równowagi, nie jestem w ciąży napewno . jeszcze karmie piersią małą ma 9 miesiecy, ale mam zamiar przestać, czy karmienie może mieć wpływ na minimalne chudnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile przytylas w czasie ciazy
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga22
14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ciążą ważyłam 55 kg, w czasie ciąży przytyłam 16 kg, a teraz - dwa miesiące po porodzie ważę 57 kg - zostały do zrzucenia 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Po zakończeniu karmienia waga często wzrasta, bo jednak karmienie to duże zapotrzebowanie energetyczne (do 600 kcal). Trzeba bardzo uważać. Oczywiście nie jest powiedziane, że dzieje sie tak zawsze. Za pare miesięcy wiosna, więc będziesz miała więcej ruchu i zgubisz nadprogramowe kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja w czasie ciąży przytyłam 10 kg po porodzie dużo zeszło a po 2 tyg po porodzie weszłam w swoje dzinsy:)ale brzuszek troszkę został i trudno sie go pozbyć;)ale tak jak pisała poprzedniczka wiosna będzie więcej ruchu i się zrzuci:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×