Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaSara

jak sie ubrać na elegancka kolację

Polecane posty

Gość JaSara

mój styl jest raczej młodzeżowy ( mam 23 lata), dostałam zaproszenie na elegancka kolację , czy wypada iśc w dzinsach rybaczkach do wysokich kozaków na szpilce i do tego sweterku kol khaki ( w miarę szeroki dekold) ? może założę jeszcze jakiś łądny naszyjnik co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ELEGNCKA to Ty tez masz byc ELEGANCKA dzinsy NIE SA ELEGANCKIE!!! opisany przez Ciebie stroj zupelnie na taka kolacje nie pasuje. jesli to facet Cie zaprosil- to sukienke lub spodnice zaloz. zawsze odpowiednia jest MALA CZARNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
a spódnica może być krótka? i do tego kozaki?? wiem wiem że dekolt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
umówiłam się w pizerii na kolację z szefen z pracy i chcę mu się spodobać. Rozumiecie.... moze podwyzka będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
facet, sądzę że jakaś modna restauracyjka, krótka czarna spódniczka kozaki i ten sweterek ( obcisły w miarę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
hmm a jaki dla ciebie ma sens że sie podszywasz? to jakaś forma ekspresji, kompleksów czy też po prostu z nudy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
e tam nie pasuje, teraz wszędzie wszytko pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ale kozaczki jakoś mi nie pasują. Nie wiesz dokładnie gdzie? To niedobrze. Ale w sumie mała czarnas jest najbezpieczniejsza. i Do tego jakieś fajne buty. I myśle, że nie kozaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
nie kozaki? przypominam że jest zima a z tego co się orientuję to kozaki teraz zakłada się wszędzie, nawet na wielkie gale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, nie wiem w sumie ktore to podszyw a ktore nie :o sie pogubilam ale za krotka spodnica byc nie moze. cos przed kolano i czemu kozaki?? krotka spodniczka plus kozak nie kojarzy sie z elegancja... sweterek moze byc, oczywiscie zaleznie od teko jak wyglada ale mam nadzieje, ze umiesz odroznic co sie nadaje a co nie :) no a jesli facet Cie zaprasza do restauracji to sie postaraj- badz elegancka i sexi- badz szykowna ale nie wyzywajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
wiem że mała czarna, ale ja mam tylko trzy, jedna zbyt wycięta ( letnia) druga zbyt babcinowata ( na spotkania rodzinne) a trzecia zbyt wyrafinowana ( np na sylwka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaSara- co ludzie zakladaja to Ty tez zalozysz?? niedobrze.. trzeba miec troche klasy, stylu i wyczucia sytuacji- nie wszystko wszedzie pasuje.. sa pewne zasady, ktorych szanowanie wychodzi zawsze na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spódniczka czarna i bluzka jakaś. A kozaki do spódnicy kojażą mi się źle. Zima jest ale można założyć jakieś ładne butki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
dobrze więc z uwago na ograniczona zawartośc mojej szafy:/ założe dłuższą spódniczkę ( tylko kurde nie mam czarnej:/) i ten sweterek ( dla mnie on jest super- taki delikatny i dobrze mi w tym kolorze) naszyjnik a z butami to nie mam już pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
mam jedne sandałki czarno srebrne na szpilce ale one są z paseczków i nadają się np na ślub, a w czułnkach na obcasie słupku ( ok 7 cm) wypada iśc w zimę?? ja tego nie widzę:/ chyba że przebiorę buty ale to też głupio, widzicie mnie w płaszczu i czułenkach???? a półkozaki za kostkę nie pasują do spódnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz ubierac sie na czarno przeciez :) a buty hmm.. ta zima taka ciepla dosc.. jakies pantofle na obcasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
wiem wiem wiem mam spódniczkę z klosza do połowy łydki ( szaro fioletowo czarną -stonowaną) ona będzie chyba pasować do kozaków???? tyle że ten strój będzie bardzo mało sexy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
bzium- no właśnie czułenka:) ale do płaszcza????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
heheh oby śnieg nie spadł :D:D:D:D smiać mi się już chce z tego:D szkoda że mam teraz brak funduszy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
nie nie tamta spódnica jest ładna tyle, iż mocno, że tak powiem "zabudowana" szeroka z klosza ten od " szefa" się podszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno masz cos odpowiedniego w szafie :) poszperaj moze jeszcze. ide jesc obiad a Ty cos pomysl albo ja tez pomysle i Cie ubierzemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
aha jeszcze jedno, wiem z czym Wam się kojarzą kozaczki i krótka spódniczka ale popatrzcie: kozaki z zaokrąglonym noskiem około 10 cm przed kolanem spódniczka też nie przesadnie krótka z zamszu i "grzeczny" sweterek do tego fajne dodatki ( srebrna biżuteria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
bzium- dziękuję smacznego i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
kurcze tak teraz sobie myślę że gdyby było lato lub chociaż wiosna czy jesień to miałabym mnóstwo mozliwości ( bo ciuchów na te pory roku mi nie brakuje nawet) ale zima?? zimą to się spi i jeździ na nartach :D hehe swetry i dzinsy to jedyny mój asortyment na zimę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
a biały obcisły żakiecik??? tylko co z tym dołem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSara
mam tylko i wyłącznie czarne buty więc dól w przypadku białej góry koniecznie musi być czarny nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×