Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cxzc

O co wam chodzi ?

Polecane posty

Gość cxzc

Najpierw mnie rzucila i jak szukalem kontaktu to powiedziala zebym wiecej nie probowal . Jak mi przeszlo i dalem sobie spokoj to teraz ona do mnie dzwoni i chce sie spotykac . Dlaczego tak postepujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kase, no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *_*_*_*_*
bo nic bardziej nie dziala, niz "olewka" ;) Im bardziej jestes niedostepny, tym bardziej ona chce zdobywac, mysle ze ma cos z meskiego toku rozumowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzc
Ale ja juz wcale nie chce zeby ona mnie zdobywala , wlasnie od jakiegos czasu jest mi w koncu dobrze . Ona chyba lubie mnie dreczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
wy nas dreczycie, to czemu my was nie mamy podreczyc? powiedz jej odwal sie wkoncu, jak nie pomoze to kij jej w nery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzc
Mowilem jej ze to koniec i sama tego chciala , prosilem zeby dala mi spokoj to powiedziala ze popelnila blad i naprawi to . Jestem spokojnym czlowiekiem ale ona dziala mi na nerwy , puszcza ciagle dzwonki zebym o niej myslal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
ja chyba skads to znam, od mojego faceta, a dokladnie meza, panna nie moze sie odczepic jakies pol roku i najgorsze jest to, ze nic nie skutkuje, doslownie nniicc!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzc
To moze Ty z nia pogadaj , ja tez nie wiem co robic , nie potrafie byc niemily dla kobiet i to jest moj blad . Jakby facet mi sie naprzykrzal to wiedzialbym co robic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
ja z nia i gadalam i nawet dwa razy po pysku dostala i nic, serio, jakas psychopatka-malolata, goni za nim jak na sranie a wiem dobrze, ze on to zlewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod pomaranczowym...
eh.. ciezka sprawa.. bo pewnie nie chcesz byc niemily i w ogole chcialbys wszytsko ladnie zakonczyc i pojsc dalej.. a to niestety nie zawsze sie da- albo bedziesz bardzo stanowczy i niestety wrecz niemily albo Cie zobaczy w koncu z inna laska, albo nie da Ci spokoju.. mozesz tez podstepnie zaczac sie nia nad wyraz interesowac.. co Ty na to? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
i te dzwonki, jakas paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzc
Nie mam zamiaru udawac ze mi sie podoba , to byloby dla mnie ponizajace i nie moglbym chyba tak udawac , nie chce zeby sobie pomyslala ze ma mnie na kazde zawolanie chociazby to mialo pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
masz racje, po co sobie nia glowe zawracac, skoro masz jej dosc? cos z tym trzeba zrobic, pytanie tylko co, zeby dala spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzc
Nie chce tez miedzy innymi zeby pomyslala ze wygrala , nie zawsze musi dostawac to na co ma kaprys bo watpie zeby jej chodzilo o cos wiecej . Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
ja rozumiem, mimo, iz jestem kobieta przeszlam i nadal przechodze przez to ze swoim facetem i ta matrona, co nie moze sie odczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod pomaranczowym...
no to musisz sie zastanowic co zrobic- Ty znasz ja najlepiej. ja bym zrozumiala jakby mi facet powiedzial, ze nie ma szans, ze mam sobie dac spokoj.. ale roznie bywa. dziewczyna sie zachowuje tak,zebys zwrocil na nia uwage- cierpliwie nie zwracaj uwagi to moze pomoze.. albo zmien nr tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzc
wcale jej nie znam bo jak mozna poznac kobiete :P , wiem tylko tyle ze zawsze musi byc tak jak ona chce i dlatego nie moge jej teraz ulec chociazby mi miala dac spokoj ..... tak zle i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedzjej że
u ciebie KONIEC ZNACZY NIC INNEGO JAK KONIEC dlatego niech nie dzwoni do ciebie bo sobie tego nie życzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale problem w tym ...
że on zachowuje się jak panienka - chce i nie chce, ona o tym wie i to wykorzystuje, ciągle chce byc tym rezerwowym, facet nie ma jaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×