Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość P.G.I.SS

Jakie warunki pracy są w Anglii???

Polecane posty

Gość P.G.I.SS

Hello, Mam już szczerze dość pracy w naszym jakże pięknym kraju. Mam pytanko do wszystkich, nie znacie może jakiegoś pośrednictwa pracy dla Polaków posiadających określone kwalifikacje i chcących wyjechać do pracy za granicę??? Piszcie wszystko co wiecie,namiary, warunki, przykłady, co tylko wiecie bo wiem że zdania są dość podzielone??? Czekam na zainteresowanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Anglii jest super
Praca leży na ulicy, wystarczy się schylić. Nie trzeba znać języka, wszędzie czekają na Polaków z otwartymi rękami i nawet płacą im więcej niż innym, bo tak. Za lekką pracę na zmywaku w knajpie (4 godziny dziennie) możesz sobie wynająć willę z trzema sypialniami, basenem, stałym łączem internetowym i lokajem. Od razu dostajesz 30 dni urlopu. Po roku stać cię na samochód, wakacje na Hawajach i plazmowy telewizor o przekątnej ekranu 300 cali. Chodzisz tylko w ciuchach z Harrodsa. Nie ma porównania z Polską, gdzie siedzisz na kasie w Lidlu przez 18 godzin dziennie a na nocnej zmianie musisz nosić 80-kilogramowe worki z cukrem i to za stawkę 2,60 PLN brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×