Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chciała inaczej

Gdy jest inny.

Polecane posty

Mój chłopak jest nietowarzyski, nieśmiały , raczej ma trudności w nawiazywaniu kontaktów. Jest dla mnie ważny,,,ale uciążliwe jest to, że ludzie traktują go źle, zna bardzo małą grupę ludzi... ma jednego przyjaciela z którym nie zawsze się dogaduje... co ja mam robić żeby zmienić jakąś sytuacje? zmienic siebie? Wiem :\"gówniara\" itp .... ale no kazdy ma jakieś problemy. Nawet taka młodziutka istota jak ja ... uszanujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaaaa
sprobuj otworzyc go na ludzi,wiesz jak jest ,tepi sie wszelką innosc,smutne to ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllllll
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wrażenie że niewiele
da się zrobić :( Trudno zmieniać człowieka na siłę.Jeżeli Go kochasz , musisz to zaakceptować ,jeżeli nie -zmienić partnera .Ludzie są rózni i na tym polega ich urok .Powodzenia i trafnej decyzji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet24
Jakbyś opisała mnie. Jak się poznaliście? Ja niestety jestem nadal samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazdy człowiek jest ...
inny, twój facet jest akurat taki, dlaczego to ty raczej powinnas wiedziec, moze brak mu wiary w siebie, moze boi sie popelnic gafę ... Powiem tobie, że z wiekiem ludzie się zmieniają ... a tak na marginesie najwazniejsze jest to co ma w sercu i w glowie, a reszta jest mniej istotna, powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×